Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 16 września
Imieniny: Edyty, Kamili, Kornela
Czytających: 15418
Zalogowanych: 108
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Większość wniosków do poprawki

Sobota, 23 marca 2019, 9:22
Aktualizacja: Poniedziałek, 25 marca 2019, 7:20
Autor: WAC
Zakończył się etap zgłaszania wniosków do Budżetu Obywatelskiego w Szklarskiej Porębie.

Wstępną ocenę formalną przeszło18 projektów. Spośród nich pięć ma charakter ogólnomiejski, a pozostałe dotyczą jednego z czterech rejonów miasta. Większość z nich, bo aż 13 musi zostać poprawionych i wraca do wnioskodawców do uzupełnienia. Najczęstszym uchybieniem jest brak wersji edytowalnej. Zdarzyły się też braki wymaganej liczby podpisów.

Na poprawki i uzupełnienia jest czas do 27 marca. Po tym terminie nastąpi ponowna weryfikacja wniosków i selekcja niekompletnych, bądź niezgodnych z regulaminem. Wszystkie poprawne przejdą do etapu głosowania publicznego trwającego od 2 do 15 kwietnia. Odbywać się ono będzie poprzez karty do głosowania wrzucane do urn wystawionych w 11 punktach miasta.

Zespół do spraw Budżetu Obywatelskiego w magistracie pod Szrenicą ustalił 11 punktów w poszczególnych częściach miasta, w których mieszkańcy będą mogli oddać swój głos na konkretny projekt. Każdy mieszkaniec może zagłosować na projekt ogólnomiejski i na jeden projekt lokalny - właściwy dla miejsca zamieszkania. Etap głosowań zaczyna się 2 kwietnia i trwać będzie do 15 kwietnia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
14%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
6
86%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zapinasz pasy jadąc 300 metrów do sklepu?

Oddanych
głosów
296
Nie, to tylko 300 metrów
8%
Tak, zawsze jak wsiadam do auta
68%
Do sklepu idę na piechotę
24%
 
Głos ulicy
Góry czy morze?
 
Warto wiedzieć
Reakcja świata na rosyjskie drony nad Polską
Rozmowy Jelonki
Smog latem nie znika
 
Aktualności
Chmury nad Karkonoszami
 
Ciekawe miejsca
Dostałem toporem w kark i mam 7 kręgów z tytanu
 
Inwestycje
Zbiornik Cieplice prawie po remoncie
 
112
Kolizja na obwodnicy Maciejowej
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group