Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 7124
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wiedza za darmo – może to coś dla Ciebie!

Wiadomości: Region
Poniedziałek, 23 czerwca 2014, 7:56
Aktualizacja: 7:57
Autor: Org
Pracownicy i właściciele dolnośląskich przedsiębiorstw mogą wziąć udział w bezpłatnych Kursach Instalatora Odnawialnych Źródeł Energii. Szkolenie składa się z trzech modułów: kolektory słoneczne, fotowoltaika, pompy ciepła. W sumie 120 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych. Kursy prowadzone są przez cenionych specjalistów z branży, co gwarantuję zdobycie najnowszej i najbardziej aktualnej wiedzy.

Kursy organizowane są na terenie całego Dolnego Śląska, mogą się odbyć w każdym mieście przy grupie minimum 10 osobowej. Ze szkoleń skorzysta ponad 150 osób.

Szybki rozwój rynku odnawialnych źródeł energii spowodował deficyt na specjalistów posiadających umiejętność instalowania systemów wykorzystujących energię odnawialną. Stwarza to ogromne możliwości dla osób które umiejętności te nabędą.

Do uczestnictwa w szkoleniach organizatorzy zachęcają szczególnie elektryków, techników instalacji grzewczych czy klimatyzacyjnych. Zajęcia skierowane są do osób samozatrudnionych, mikro i małych przedsiębiorstw, posiadających siedzibę/oddział na Dolnym Śląsku, działających w branży instalacyjno -budowlanej, które nie korzystały wcześniej ze szkoleń w ramach POKL, ich właścicieli i pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, z wykształceniem co najwyżej średnim.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy skontaktować się z Biurem Projektów we Wrocławiu pod numerem telefonu (71) 36 66 895.

Szkolenia są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ 23-06-2014 10:34
a kiedy w końcu będziemy mieć elektrownię atomową ??
~altus 23-06-2014 11:44
....może mi ktoś wyjaśni co znaczy "z wykształceniem co najwyżej średnim"???? ...to znaczy że jak jestem mgr. ekonomii i prowadzę firmę instalatorską to nie mogę uczestniczyć w takim szkoleniu???? ...czy to znów jakaś norma europejska na poziomie ślimaków i bananów???? ...czy to znów takie ułatwienie ze strony urzędasów???
~altus 23-06-2014 11:52
...i jeszcze jedno pytanie ...dla czego tylko dla osób prowadzących firmy lub zatrudnionych???? ...a może korzystne by było udostępnić taki kurs także osobom zarejestrowanym w UP czy też każdemu kto wyrazi wolę uczestniczenia w takim kursie??? ... czy urzędnicy nie widzą możliwości i korzyści z możliwości skorzystania z takiego kursu przez każdego chętnego ...to szansa na aktywizację zawodową dla tych osób:}:}:}:}:}
~vvv 24-06-2014 14:10
http://www.windowanekwalifikacje.org.pl/pliki/rekrutacja/regulamin_szkolen_wk.pdf - tam można znaleźć szczegóły co do projektu - nie rozumiem dlaczego tego linku nie ma w treści informacji prasowej.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group