Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 7250
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Wiedza za darmo – może to coś dla Ciebie!

Poniedziałek, 23 czerwca 2014, 7:56
Aktualizacja: 7:57
Autor: Org
Pracownicy i właściciele dolnośląskich przedsiębiorstw mogą wziąć udział w bezpłatnych Kursach Instalatora Odnawialnych Źródeł Energii. Szkolenie składa się z trzech modułów: kolektory słoneczne, fotowoltaika, pompy ciepła. W sumie 120 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych. Kursy prowadzone są przez cenionych specjalistów z branży, co gwarantuję zdobycie najnowszej i najbardziej aktualnej wiedzy.

Kursy organizowane są na terenie całego Dolnego Śląska, mogą się odbyć w każdym mieście przy grupie minimum 10 osobowej. Ze szkoleń skorzysta ponad 150 osób.

Szybki rozwój rynku odnawialnych źródeł energii spowodował deficyt na specjalistów posiadających umiejętność instalowania systemów wykorzystujących energię odnawialną. Stwarza to ogromne możliwości dla osób które umiejętności te nabędą.

Do uczestnictwa w szkoleniach organizatorzy zachęcają szczególnie elektryków, techników instalacji grzewczych czy klimatyzacyjnych. Zajęcia skierowane są do osób samozatrudnionych, mikro i małych przedsiębiorstw, posiadających siedzibę/oddział na Dolnym Śląsku, działających w branży instalacyjno -budowlanej, które nie korzystały wcześniej ze szkoleń w ramach POKL, ich właścicieli i pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, z wykształceniem co najwyżej średnim.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy skontaktować się z Biurem Projektów we Wrocławiu pod numerem telefonu (71) 36 66 895.

Szkolenia są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group