Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 6314
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wieczór z karkonoskimi upiorami

Środa, 17 marca 2010, 8:58
Aktualizacja: 8:59
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Wieczór z karkonoskimi upiorami
Fot. TEJO
Wampiry, zjawy, widma, utopce, demony związane z pałacami i zamkami Dolnego Śląska pokażą się wszystkim zainteresowanym podczas prezentacji serialu Tadeusza Siwka o duchach Karkonoszy, na którą zaprasza w nadchodzący piątek Jeleniogórskie Centrum Kultury.

Tadeusz Siwek to znany wielu jeleniogórzanom dziennikarz telewizyjny, który – podczas swoich wędrówek z kamerą po zamkach i pałacach naszego regionu – zauważył, że tam straszy! Nie przestraszył się jednak nawiedzonych zabytków i postanowił nakręcić o nich filmy. Efekt jego pracy będzie można zobaczyć w nadchodzący piątek o godz. 19. w sali widowiskowej JCK przy ulicy Bankowej.

Gretta z zamku Bolczów, utopiec z jeziora w Pilchowicach, Anna Menzler i żmije, duchy zamku Chojnik, demony pałacu w Bożkowie, Neya, wampirzyca z Pałacu na Skale w Trzebieszowicach, Driada z Wieży Rycerskiej, Czerwony Upiór z Grodźca, Kruk Richarda von Kramsta, widma Pałacu w Kraskowie – oto postaci, które objawią się widzą w piątkowy wieczór. Warto pokonać strach i przyjść. Po projekcji przewidziano spotkanie z autorem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group