Środa, 16 czerwca
Imieniny: Anety, Justyny
Czytających: 5958
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Więcej o nas w regionalnej telewizji publicznej?

Piątek, 18 marca 2011, 8:53
Aktualizacja: 8:54
Autor: RED
W ratuszu odbyło się spotkanie przedstawicieli samorządów z Kotliny Jeleniogórskiej, urzędów miast i gmin oraz starostwa powiatowego z przedstawicielami TVP Wrocław.

Tematem spotkania było zaprezentowanie możliwości promocyjnych regionalnej telewizji w kilku zakresach – reportażu, „miniatur filmowych”, filmów promocyjnych, i in.

Zastępca prezydenta Hubert Papaj, który reprezentował miasto, zwrócił uwagę, że jesteśmy zainteresowani każdą formą promocji, jednak słabością tej oferty jest fakt, że TVP Wrocław nie stwarza możliwości odbioru swoich audycji na większości obszaru Kotliny Jeleniogórskiej.

– Wprawdzie szczególnie zależy nam na promowaniu Jeleniej Góry na pozostałym obszarze Dolnego Śląska, Łódzkiego, Wielkopolski i Lubuskiego (gdzie docierają programy TVP Wrocław), niemniej oczekujemy, że władze TVP zadbają o swoje ośrodki regionalne przynajmniej na tyle, że – zanim doczekamy deklarowanej platformy cyfrowej – tzw. pokrycie obszaru Kotliny przez emisję programów TVP Wrocław będzie się sukcesywnie poszerzało – czytamy w komunikacie urzędu miasta.

Dodajmy, że sprawa marnej jakości sygnału TVP Wrocław ciągnie się od wielu lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group