Niedziela, 28 czerwca
34°C Jelenia Góra
reklamy

Wicemistrzowie Dolnego Śląska z Piechowic [FOTO]

Audio

Czytaj na głos

Autor: ZSTiL 1 min czytania

Drużyna z Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych w Piechowicach w składzie: Jan Bartko, Michał Obolewicz, Piotr Wójcik pod opieką nauczyciela Roberta Lipawskiego wywalczyli wicemistrzostwo w etapie wojewódzki konkursu ,,Najlepszy uczeń w zawodzie” – technik elektryk.

Etap wojewódzki konkursu, zorganizowany w ramach projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II”, odbył się we Wrocławiu. Zadaniem uczniów było zaprojektowanie i przeprowadzenie symulacji komputerowej oraz zmontowanie zaprojektowanego układu Dahlandera.

Mistrzowie etapu regionalnego (z dnia 6.03.2014 r.) z Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych w Piechowicach zostali wicemistrzami Dolnego Śląska.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka