Sobota, 27 czerwca
33°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Wicemistrzostwo siatkarzy

Audio

Czytaj na głos

Autor: KED 1 min czytania

Siatkarzom z Kolegium Karkonoskiego nie udało się wywalczyć tytułu mistrzów Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej.

W pojedynku finałowym reprezentacja jeleniogórskiej uczelni uległa na parkiecie rywala Politechnice Wrocławskiej 3:0. Mecz był bardzo wyrównany zwłaszcza w pierwszej i trzeciej partii które jeleniogórzanie przegrali po dramatycznych końcówkach. Ekipa Politechniki dysponowała lepszymi warunkami fizycznymi, którym KK próbowało przeciwstawić ambicję i serce do walki. Mimo porażki w finale wicemistrzostwo jest dużym sukcesem jeleniogórskiej uczelni.
Politechnika Wrocławska – Kolegium Karkonoskie 3:0 (25:22, 25:19, 26:24)
Skład KK: Kamil Michno, Bartłomiej Celoch, Kamil Krężel, Kazimierz Dębiński, Paweł Cegliński, Piotr Sozański, Piotr Galus, Piotr Czarnecki, Paweł Doroszuk, Piotr Mrowca, Michał Stanowski. Opiekun: Wojciech Lara.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka