Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 5899
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Weź na kolana psa

Niedziela, 19 lipca 2009, 8:34
Aktualizacja: 8:34
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Weź na kolana psa
Fot. Angela
Na cierpliwego i wyrozumiałego właściciela w schronisku dla małych zwierząt od trzech miesięcy czeka pies, który wabi się Snajper.

Tą informacją rozpoczynamy cykl, dzięki któremu, być może, zwierzęta ze schroniska znajdą nowych właścicieli. Snajper jest niewielkim i sympatycznym mieszańcem. Widać że wcześniej przebywał poza domem. Nie ufa zbytnio człowiekowi. Ma ponad rok. Jego numer identyfikacyjny jaki otrzymał w schronisku to 122. Jest zaszczepiony. Zajmuje boks numer 9.

Każdy, kto chciałby zaopiekować się zwierzęciem może się kontaktować z kierownikiem schroniska dla małych zwierząt, które mieści się przy ulicy Spółdzielcza 33a w Jeleniej Górze. Telefon to +48 (75) 6420156. Więcej informacji na temat psów i kotów, które czekają na nowego właściciela znajduje się na stronie internetowej schroniska http://jelenia.schronisko.net/

Biorąc psa ze schroniska pamiętaj jednak, że każde zwierzę to nie rzecz czy maskotka, którą można oddać lub zostawić w domu. Odpowiadasz za niego przez całe jego życie i jesteś zobowiązany się nim opiekować tak, by nie był zaniedbywany i nie zrobił krzywdy innym. Za znęcanie się nad zwierzętami natomiast grozi kara do dwóch lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (36) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group