Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 8136
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wesoło i kolorowo w „Siódemce”

Czwartek, 21 marca 2013, 15:33
Aktualizacja: Piątek, 22 marca 2013, 7:50
Autor: Jowita Matyśkiewicz, Kamila Nawój
Jelenia Góra: Wesoło i kolorowo w „Siódemce”
Fot. Jowita Matyśkiewicz, Kamila Nawój
Pod takim hasłem odbyły się dzisiaj (21.03) obchody Dnia Wiosny w Szkole Podstawowej nr 7 oraz Gimnazjum nr 2 w Jeleniej Górze. Mimo zimowej aury za oknem, wnętrze sali gimnastycznej zamieniło się w miejsce pełne ciepłych i kolorowych ozdób wiosennych oraz radosnej zabawy.

- Obchody zostały zorganizowane przez samorząd szkolny i połączyły ze sobą Dzień Wiosny, konkurs „Mam Talent” oraz podsumowanie akcji ekologicznej zbierania nakrętek i baterii - powiedziała Kazimiera Dudek, opiekunka samorządu uczniowskiego. - Celem dzisiejszej zabawy była przede wszystkim integracja całej szkoły. Każda klasa miała za zadanie przygotować i przedstawić krótkie występy nawiązujące do wiosny - dodała Kazimiera Dudek.

Wydarzenie zapoczątkowały występy każdej z klas oraz dwóch grup z oddziałów przedszkolnych. Najbardziej zaangażowane w imprezę byli najmłodsi. Odznaczali się kolorowymi strojami i ogromnym entuzjazmem. Dominowały wesołe piosenki, wierszyki i krótkie scenki.

Następną częścią programu były występy trójki uczestników szkolnego konkursu „Mam Talent”. W finale zaprezentowały się dzieci wyłonione wcześniej poprzez casting. Wystąpiła Ala Kokonow z V klasy, która grała na skrzypcach, a Andrzej Bicz z klasy 0 i Kuba Smoliński z klasy V zaśpiewali piosenki.

Obchody Dnia Wiosny zakończyło podsumowanie oraz wręczenie dyplomów dzieciom, które wzięły udział w akcji ekologicznej i z zaangażowaniem zbierały baterie i nakrętki. Gratulacje i dyplomy przekazała im Elżbieta Rybak, dyrektor szkoły.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group