Czwartek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 10928
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wesoło i kolorowo w „Siódemce”

Czwartek, 21 marca 2013, 15:33
Aktualizacja: Piątek, 22 marca 2013, 7:50
Autor: Jowita Matyśkiewicz, Kamila Nawój
Jelenia Góra: Wesoło i kolorowo w „Siódemce”
Fot. Jowita Matyśkiewicz, Kamila Nawój
Pod takim hasłem odbyły się dzisiaj (21.03) obchody Dnia Wiosny w Szkole Podstawowej nr 7 oraz Gimnazjum nr 2 w Jeleniej Górze. Mimo zimowej aury za oknem, wnętrze sali gimnastycznej zamieniło się w miejsce pełne ciepłych i kolorowych ozdób wiosennych oraz radosnej zabawy.

- Obchody zostały zorganizowane przez samorząd szkolny i połączyły ze sobą Dzień Wiosny, konkurs „Mam Talent” oraz podsumowanie akcji ekologicznej zbierania nakrętek i baterii - powiedziała Kazimiera Dudek, opiekunka samorządu uczniowskiego. - Celem dzisiejszej zabawy była przede wszystkim integracja całej szkoły. Każda klasa miała za zadanie przygotować i przedstawić krótkie występy nawiązujące do wiosny - dodała Kazimiera Dudek.

Wydarzenie zapoczątkowały występy każdej z klas oraz dwóch grup z oddziałów przedszkolnych. Najbardziej zaangażowane w imprezę byli najmłodsi. Odznaczali się kolorowymi strojami i ogromnym entuzjazmem. Dominowały wesołe piosenki, wierszyki i krótkie scenki.

Następną częścią programu były występy trójki uczestników szkolnego konkursu „Mam Talent”. W finale zaprezentowały się dzieci wyłonione wcześniej poprzez casting. Wystąpiła Ala Kokonow z V klasy, która grała na skrzypcach, a Andrzej Bicz z klasy 0 i Kuba Smoliński z klasy V zaśpiewali piosenki.

Obchody Dnia Wiosny zakończyło podsumowanie oraz wręczenie dyplomów dzieciom, które wzięły udział w akcji ekologicznej i z zaangażowaniem zbierały baterie i nakrętki. Gratulacje i dyplomy przekazała im Elżbieta Rybak, dyrektor szkoły.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
999
Jest nowy
7%
1-5 lat
15%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
19%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
5 lat minęło
 
Aktualności
Ruszają po 27 latach
 
Aktualności
Zaklęcie rozświetliło choinkę
 
Aktualności
Huczne otwarcie lodowiska
 
Aktualności
Choinka koło Ratusza już świeci
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group