Wtorek, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 2303
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wernisaż wystawy grupy „PI – art”

Niedziela, 28 stycznia 2018, 8:28
Aktualizacja: Poniedziałek, 29 stycznia 2018, 8:00
Autor: WAC
Jelenia Góra: Wernisaż wystawy grupy „PI – art”
Fot. WAC
Prace malarskie artystów należących do grupy „PI – art” można oglądać w „Galerii na Górze” w Muzeum Karkonoskim. Wernisaż wystawy odbył się 26 stycznia.

Grupa „PI - art” zawiązała się w lutym 2014 roku i zrzesza osoby zajmujące się różnymi dziedzinami sztuki ( malarstwo, fotografia, rzeźba, witraż ). Członkowie to osoby zarówno z wyższym lub średnim wykształceniem artystycznym, jak i amatorzy - częściowo uczestnicy zajęć plastycznych w Piechowickim Domu Kultury i Jeleniogórskim Centrum Kultury. To mieszkańcy: Piechowic, Jeleniej Góry, Szklarskiej Poręby, Karpacza i okolic. Szefową i prezesem grupy jest Emanuela Czujowska.

Grupa liczy 33 osoby. Większość z nich była obecna na wernisażu wystawy w „Galerii na Górze”. - Zaistnienie tutaj, w sercu Jeleniej Góry, to dla nas olbrzymi zaszczyt – mówiła na wernisażu kierująca grupą E. Czujowska. - Jesteśmy grupą o wielkiej pasji oraz ambicji. To nasza 15. wspólna wystawa. Nasza grupa to grono przyjaciół, która mocno się wspiera mimo różnic charakterów oraz doświadczenia, bo są wśród nas artyści o dużym dorobku oraz początkujący – dodała.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group