Środa, 25 listopada
Imieniny: Katarzyny, Erazma
Czytających: 7395
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Weekendowy rozkład jazdy okręgówki oraz klas A i B

Wiadomości: klasa okręgowa, klasa A i B
Piątek, 21 września 2012, 18:42
Aktualizacja: 0:39
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W najbliższy weekend zostanie rozegrana kolejna seria spotkań o mistrzostwo klasy okręgowej, a także klas A i B. Najciekawiej zapowiadają się pojedynki Twardego Świętoszów z Lotnikiem Jeżów Sudecki oraz Czarnych Lwówek Śląski z rozpędzonym liderem z Mirska.

Zestaw par 9. kolejki okręgówki:

Sobota, 22. września:
Twardy Świętoszów - Lotnik Jeżów Sudecki 12:00
Pogoń Świerzawa - Leśnik Osiecznica 17:00
Bazalt Sulików - Endico-Mitex Podgórzyn 17:00
Jawa Otok - Piast Wykroty 17:00
GKS Warta Bolesławiecka - Kwisa Świeradów Zdrój 17:00
Czarni Lwówek Śląski - Włókniarz Mirsk 17:00
Niedziela, 23. września :
Victoria Ruszów - Piast Dziwiszów 15:00
Olimpia Kamienna Góra - BKS Bolesławiec 17:00

Zestaw par A-klasy: (niedziela, 23. września)

Grupa I:
KS Łomnica - Lechia Piechowice 11:00
Orzeł Mysłakowice - Kwarc Pisarzowice 11:00
Nysa Wolbromek - Orzeł Lubawka 11:00
Chojnik Jelenia Góra - Czarni Strzyżowiec 11:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Victoria Czadrów 15:00
Piast Bolków - Orzeł Wojcieszów 15:00
Woskar Szklarska Poręba - Pagaz Krzeszów 16:00

Grupa II:
Gryf Gryfów Śląski - LZS Radostów (sobota, godz. 16:00)
Błękitni Studniska Dolne - Olsza Olszyna 11:00
Skalnik Rębiszów -Włókniarz Leśna 15:00
Orliki Węgliniec - Chmielanka Chmieleń 15:00
Stella Lubomierz - LZS Porajów Kopaczów 15:00
Cosmos Radzimów - LZS Kościelnik 15:00
Pogoń Markocice - Górnik Węgliniec 15:00

Grupa III:
GKS Iwiny - Apis Jędrzychowice 11:00
Cosmos Milików - LKS Dobra 11:00
KS Łąka - LKS Ocice 11:00
Sparta Zebrzydowa - Iskra Łagów 11:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki - Stare Jaroszowice 14:00
LZS Łaziska - LZS Brzeźnik 14:00
Hutnik Pieńsk - GKS Raciborowice 16:00

Zestaw par B-klasy: (niedziela, 23. września)

Grupa I:
Uran Okrzeszyn - Potok Karpniki 11:00
Spójnia Sady - Gnejs Ogorzelec 11:00
Auxilia Janiszów - Bóbr Opawa 11:00
Amfibolit Leszczyniec - Czarni Przedwojów 11:00
Dragon Miszkowice - Lesk Sędzisław 11:00
Bóbr Marciszów - Orły Lipienica 11:00

Grupa II:
Lotnik II Jeżów Sudecki - Olimpia II Kowary 11:00 (w Dziwiszowie)
GLKS Czernica - Pub Gol Jelenia Góra 11:00
Bobry Wojanów - Hottur Borowice 11:00 (w Dąbrowicy)
Rudawy Janowice Wielkie - Juvenia Rybnica 11:00
KS Maciejowa - Energobest Miłków 12:00
Karpatia Karpacz - Sokół Sokołowiec 15:00
Pauzuje: LZS Kostrzyca.

Grupa III:
LZS Zaręba - Włókniarz II Mirsk 11:00
LZS Henryków -Pogoń Wleń 15:00
Fatma Pobiedna - Sudety Giebułtów 15:00
LZS Pisarzowice - Rolnik Rząsiny - przełożony
Pauzują: Olsza II Olszyna, Bazalt Wojciechów, LZS Radogoszcz.

Grupa IV:
Granit Gierałtów - Chrobry Nowogrodziec 15:00
TS Parzyce - LZS Sobota 15:00
Roan Tomisław - LZS Kotliska 15:00
Orzeł Gościszów - LZS Niwnice 15:00
Zbylut Zbylutów - Kwisa Kierżno 15:00

Grupa V:
LKS Kraśnik Dolny - Majdan Bolesławiec 11:00
Rybak Parowa - Znicz Kruszyn 11:00
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka - Kolonia Bolesławiec 11:00
LKS Mierzwin - GKS Gromadka 11:00
KS Trzebień - LZS Nowa 14:00

Grupa VI:
Orzeł Kostrzyna - Orzeł Platerówka 11:00
WKS Żarki Ręczne - LZS Ręczyn 11:00
Przyszłość Dłużyna - Sudety Sieniawka 15:00
Piast Czerwona Woda - Jaśnica Opolno Zdrój 15:00

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group