Wtorek, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 2186
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

KOWARY: Weekendowe atrakcje w Kowarach

Sobota, 14 maja 2011, 8:53
Aktualizacja: 8:54
Autor: Angela
KOWARY: Weekendowe atrakcje w Kowarach
Fot. Organizatorzy
Dziś w Kowarach zaplanowano moc atrakcji. O 10.45 rozpoczną się zapisy do IV Kowarskiej edycji ogólnopolskiej akcji Polska Biega. O 20.00 natomiast w ramach Europejskiej Nocy Muzeów Kowary udostępnią turystom m.in. Kolejową Wieżę Ciśnień, do której wstęp będzie za darmo.

IV Kowarską edycję ogólnopolskiej akcji Polska Biega organizuje Stowarzyszenie Miłośników Sportu Kowary wraz z Miastem Kowary. Pierwsi, o godz. 11.30 wystartują zawodnicy z rocznika 2000 i młodsi. Bieg główny został zaplanowany w samo południe. Zawodnicy wystartują z placu przy ulicy Jagiellończyka. Regulamin oraz zgody do pobrania są dostępne na stronie internetowej stowarzyszenia: www.sms-kowary.neostrada.pl

Wieczorem w godzinach 20.00 – 23.00 natomiast swoje wrota otworzy Kolejowa Wieża Ciśnień mieszcząca się przy ul. Borusiaka w Kowarach. - Wstęp do tej kowarskiej atrakcji będzie bezpłatny, a odwiedzający zobaczą - oprócz pracowni kowarskiego artysty Jerzego Jakubowa oraz jego prac - unikatowy zbiór lasek i kijów pasterskich – piszą organizatorzy. Będzie więc coś zarówno dla ciała, jak i ducha młodych i starych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group