Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 4645
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Według specjalistów wrak był sprawny

Czwartek, 18 września 2008, 15:35
Aktualizacja: 16:03
Autor: Angela
Gdyby nie zgłoszenie awarii pojazdu policji, mogłoby dojść do poważnego wypadku z udziałem dzieci i młodzieży. Do Jeleniej Góry z Janowic młodzież wiózł niesprawny autobus.

Rano dyżurny policji w Jeleniej Góry został powiadomiony przez mieszkańców Janowic Wielkich o wycieku oleju z autobusu kursowego jednego z prywatnych przewoźników. Kilka minut później autokar miał wyjechać z dworca PKP w Janowicach Wielkich do Jeleniej Góry.

W środku była między innymi janowicka młodzież codziennie dowożona przez tego przewoźnika do szkół. Przybyli na miejsce policjanci wstrzymali jednak kurs i zabezpieczyli dowód rejestracyjny autobusu.

Policjanci ustalili, że dzień wcześniej autokar przeszedł pomyślnie badania diagnostyczne i został dopuszczony do ruchu – mówi nadkom. Edyta Bagrowska, rzecznik jeleniogórskiej policji.

W najbliższym czasie sprawdzone zostanie wiarygodność badań. W uwagi na zagrożenie bezpieczeństwa innych uczestników ruchu drogowego na miejscu pojawiły się również odpowiednie służby, które zajęły się usuwaniem oleju z drogi.

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group