Sobota, 3 czerwca
Imieniny: Leszka, Tamary
Czytających: 4553
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wojanów: Wędkarsko i ekologicznie

Poniedziałek, 18 października 2021, 6:01
Autor: WAC
Wojanów: Wędkarsko i ekologicznie
Fot. organizator
Nad zbiornikiem w Wojanowie w ostatnią sobotę (16.10) odbyły się zawody zakończenia sezonu w wędkarstwie spławikowym, zorganizowane przez Koło Fampa-Cieplice i Koło Grodzkie Polskiego Związku Wędkarskiego.

Do zawodów zgłosiło się 48 osób. Spośród nich z najlepszych brań cieszył się Przemysław Pochmara. Na podium zawodów stanęli też Paweł Kania i Paweł Kłobucki. Dekoracji zawodników dokonał wójt gminy Mysłakowice Michał Orman, a zawody poprowadził sędzia klasy krajowej Jan Werda oraz sędzia sekretarz Mariusz Biskup i sędziowie sektorowi: Mariusz Mazurek, Robert Boczuła i Zdzisław Holek.

Zawody pod nazwą „Fampa Pro-Eco - co przynosisz-to wynosisz" poza wymiarem wędkarskim posiadały przesłanie ekologiczne - mówi organizator imprezy Przemysław Pochmara. - W ten sposób chcieliśmy zwrócić uwagę zawodnikom, aby na zebraniach w swoich kołach PZW poruszali problem pozostawianych śmieci nad wodami okręgu jak i całej Polski. Wierzymy że wędkarze będą swojego rodzaju napędem do szerzenia przesłania o zachowaniu czystości nad wodami. My, prawdziwi wędkarze, nie pozostawiamy śmieci i wielokrotnie sprzątamy po ludziach, którzy je pozostawiają.

Twoja reakcja na artykuł?

24
86%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
4%
Nudzi
1
4%
Smuci
2
7%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (27)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
774
Tak
10%
Nie
85%
Nie wiem
5%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group