Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 8430
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wczoraj dla vipów, dziś dla ludu

Środa, 16 grudnia 2009, 7:35
Aktualizacja: 12:20
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Wczoraj dla vipów, dziś dla ludu
Fot. Angela
Chociaż Castorama przywitała swoich pierwszych klientów dziś o godzinie 7.00 rano, wczoraj drzwi jeleniogórskiego marketu budowlanego otwarły się dla jeleniogórskich VIP–ów, dyrekcji i pracowników sklepu, którzy przy lampce szampana dokonali inauguracji działania sklepu. Były przemówienia, podziękowania i oklaski, padły też słowa wielkich obietnic i pokładanych nadziei.

Całość rozpoczął dyrektor sklepu, Paweł Mazan, który podziękował władzom miasta i innym gościom za pomoc i przychylność w budowaniu sklepu. Zaprezentowano również kilkominutowy film prezentujący cały proces powstawania marketu: od wbicia pierwszej łopaty, aż po jego wyposażenie w towary. Dyrektor dziękował też stu trzydziestu pracownikom za dotychczas włożony trud i pracę, po czym razem z pracownicą sklepu przeciął uroczystą wstęgę.

– Castorama w Jeleniej Górze jest wyjątkowym marketem, bowiem jest już pięćdziesiąta taka placówka – mówił Paweł Mazan. – Stawiamy na trzy elementy: profesjonalną obsługę, na niskie ceny, o czym mówią nasze hasła - „dzień po dniu niskie ceny” i „nikomu nie pozwolimy pobić naszych cen”. Mieszkańcy Jeleniej Góry, którzy robili zakupy w Castoramie w innych miastach, już przekonali się o tym, że jest to prawda, nasi nowi klienci już niebawem się o tym przekonają. Trzecia rzecz to jest dostępność towaru, klient nie musi u nas zamawiać towaru i czekać na niego, ale ma go od razu, niezależnie od kupowanej ilości – dodał.

Prezydent miasta, Marek Obrębalski powiedział, że cieszy się z otwarcia tego sklepu, dzięki czemu mieszkańcy po artykuły budowlane nie będą już musieli wyjeżdżać do innych miast. Dyrekcji sklepu i załodze życzył natomiast dużo szczęścia, miłej pracy, wielu klientów i dużych przychodów.
– Nie ukrywam, że im większy przychód sklepu, tym większe podatki wpłynął do kasy miasta – mówił żartobliwie.

Sklep pobłogosławił ks. Bogdan Żygadło, a wśród zaproszonych gości na oficjalnym otwarciu pojawili się m.in. przewodniczący Sejmiku Wojewódzkiego Jerzy Pokój, zastępca prezydenta Jeleniej Góry, Jerzy Lenard, przewodniczący rady miasta Hubert Papaj i wielu innych. Obecna była też cała załoga sklepu.

Dziś o godz. 7 sklep został otwarty dla ludności. Póki co nie ma większych utrudnień w ruchu w jego sąsiedztwie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (49)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1295
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group