Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 3907
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Wbiegną na Przełęcz Okraj

Sobota, 8 sierpnia 2020, 14:33
Aktualizacja: 14:35
Autor: MDvR
Region: Wbiegną na Przełęcz Okraj
Fot. użyczone
15 sierpnia biegniemy wreszcie z Kowar na Przełęcz Okraj – to już pewne. Limit startujących organizatorzy ustalili ostatecznie na 250 osób. Prawie 10 km z przewyższeniem ponad 600 metrów - z centrum Kowar na Przełęcz Okraj. Meta na wysokości 1050 m n.p.m!
- Opłata startowa wciąż jeszcze wynosi 70 PLN i będzie obowiązywała tylko do poniedziałku poprzedzającego start. Zerknijcie więc podczas weekendu na mapę okolicznych górskich biegów i wybierzcie Kowary! A może czas na krótkie wakacje w górach połączone z bieganiem? Ten karkonoski bieg to również tegoroczna inauguracja cyklu biegów górskich Runner's World Super Bieg, który miał się rozpocząć wiosną, ale startuje dopiero na półmetku wakacji... Dobre i to. Biegów, które przetrwały wiosenne zamrożenie zostało mniej niż planowano, ale na pewno będzie jeszcze kilka okazji aby na RWSB przyjechać. Nie będzie jednak w tym roku klasyfikacji generalnej cyklu - - apelują organizatorzy.

Zapisy online oczywiście cały czas działają, a lista startowa biegu Kowary - Okraj się zapełnia: https://cykl.superbieg.pl/zgloszenia/. Warto mieć świadomość limitu 250 startujących osób, bo może się zdarzyć, że zapisy po prostu zostaną zamknięte po jego osiągnięciu.

Dzień przed zawodami zapisać się będzie można w biurze zawodów w Kowarach (ul. Jagiellończyka 12, przy muszli koncertowej) – godziny pracy biura to 17:00 – 20:00. W dniu biegu odbiór numerów i zapisy od 8:00 do 10:30.

Przypomnijmy, że to będzie naprawdę bardzo sportowy weekend – w sobotę odbędzie się w Kowarach bieg oraz wyścig kolarski – indywidualna jazda na czas w ramach cyklu PKO Ubezpieczenia Via Dolny Śląsk, a w niedzielę czeka coś dla fanów kolarstwa górskiego, czyli Bike Maraton. Jeśli ktoś stęsknił się za sportem podczas koronawirusowej kwarantanny, to da radę wystartować nawet we wszystkich tych trzech imprezach!

Kolejne spotkanie w ramach RWSB szykuje się jeszcze w sierpniu – 30.08 w Zieleńcu odbędzie się I Półmaraton Duszniki – Zdrój oraz Zieleniecka 10. Przeniesiony z maja na wrzesień V Półmaraton Polanica – Zdrój wraz z Dziesiątką Staropolanki odbędą się 20 września, a alpejski 4F Świeradów Run 4 października, oczywiście w Świeradowie – Zdroju w Górach Izerskich.

Więcej o biegach tegorocznego RWSB, informacje i zapisy: https://cykl.superbieg.pl. Zapraszamy też tu: https://www.facebook.com/Superbieg/

(Organizator)

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1343
Tak
26%
Nie
66%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group