Czytających: 12168

Wojcieszyce: Ważne zwycięstwo Mitexu

Czwartek, 10 czerwca 2021, 8:42
Aktualizacja: Niedziela, 13 czerwca 2021, 8:49
Drużyna Mitexu Podgórzyn odniosła cenne zwycięstwo w walce o utrzymanie w A-klasie. W wyjazdowym spotkaniu z rezerwami Woskara Wojcieszyce ekipa Rafała Kaczorowskiego potwierdziła wyższość w drugiej połowie, strzelając rywalom trzy gole.

Do przerwy żaden z zespołów nie zdołał znaleźć drogi do bramki. Po zmianie stron skutecznością popisali się goście. W 55. minucie wynik otworzył Dawid Świder, a 4 minuty później ten sam zawodnik podwyższył na 0:2. Wynik na 0:3 ustalił w 85. minucie Adam Dziedzic.

Woskar II Wojcieszyce - Mitex Podgórzyn 0:3 (0:0)

Woskar: B. Walczak - Trela (61' Padoł), Tokarz, Słupek, Lisowski, Kruczek, M. Jagielski (61' Kieryluk), P. Jagielski (69' Chudecki), Charko, D. Walczak, Orzoł (46' Grębski).
Mitex: Nowicki - Zin (65' Jankiewicz), Świder, Staniecki (65' Rapacz), Rychter (46' S. Lewandowski), Piwowarczuk, Soboń, Bukat, Brzozowski (72' Morański), Dziedzic, B. Kogut.