Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 4100
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wasi laureaci uhonorowani

Poniedziałek, 23 lutego 2009, 21:16
Aktualizacja: Wtorek, 24 lutego 2009, 9:31
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Wasi laureaci uhonorowani
Fot. TEJO
Najbardziej ulubieni lekarze, sportowcy i trenerzy, a także radny wyróżniony tyłem „Na plus” otrzymali dziś w dowód Waszego uznania, drodzy Czytelnicy Jelonki, dyplomy i okolicznościowe upominki. Wszystko podczas uroczystej gali w Pałacu Paulinum. Wylosowaliśmy też nazwiska Czytelników, którzy oddali głosy. Dostaną od nas specjalne nagrody.

Przemysław Baranowicz, Alicja Muszka i Jarosław Niziołek, to trójka lekarzy, którzy zajęli czołowe lokaty w plebiscycie „Ulubiony lekarz Jelonki”. Dziś odebrali dyplomy i upominki – wyraz uznania i zaufania, jakim obdarzyli ich pacjenci i zarazem nasi Czytelnicy.

Laury przypadły też sportowcom. Nie wszyscy laureaci naszej zabawy mogli dziś przybyć: wcześniej mieli zaplanowane treningi. W imieniu nieobecnych dyplomy i prezenty odebrali ich trenerzy. Nagrody dla Mai Włoszczowskiej, mistrzyni olimpijskiej z Pekinu, przekazaliśmy Mamie kolarki. Przypomnijmy nazwiska laureatów plebiscytu: Dominik Szujewski (MKS „Olimpia”, Kowary, Jakub Czech (KS „Sudety” z Jeleniej Góry), Maja Włoszczowska (Halls Proffesional MTB Team), Ryan Coleman (AZS Finepharm Kolegium Karkonoskie Jelenia Góra), Marta Gęga i Aleksandra Baranowska (KS Carlos Astol z Jeleniej Góry) oraz Marcin Nowosielski (Oyama Karate).
Nagrodziliśmy również trenerów: Ireneusza Taraszkiewicza z KS „Sudety” , Krzysztofa Szewczyka z Finepharm AZS KK oraz Zdzisława Wąsa z KS Carlos Astol, pierwszą trójkę w części "trenerskiej" rankingu Jelonki.

Tytuł „Radnego na plus” otrzymał Zbigniew Ładziński, który w radzie miejskiej zasiada od 1994 roku. – W swojej działalności kieruje się dobrem miasta, a nie interesem politycznym – mówił Jerzy Łużniak, zastępca prezydenta, obecny na gali.

Wiktor Marconi i Marek Tkacz, wydawcy naszego tygodnika, pogratulowali zwycięzcom. – To wy jesteście najlepszymi ambasadorami miasta i regionu – mówił do sportowców W. Marconi. Lekarzom gratulowano zaufania, jakimi obdarzyli ich pacjenci. Gość spotkania, starosta Jacek Włodyga, podziękował Jelonce za możliwość promocji zacnych ludzi, którzy rozsławiają miasto i powiat w Polsce i w Europie. W spotkaniu uczestniczył także przewodniczący rady miasta Hubert Papaj. Wieczór umiliła recitalem fortepianowym znakomita pianistka Natalia Nesterova.

Dokonaliśmy także losowania nazwisk Czytelników, którzy brali udział w naszym plebiscycie. Szczęście uśmiechnęło się do: Zenona Sobusia, Lidii Saganowskiej, Iwony Senderowskiej, Marcela Trzaka, Dawida Jaślana, Marioli Waścińskiej, Beaty Wojtowicz, Karoliny Anioł, Jarosława Wójcika, Ewy Zimnej, Małgorzaty Drewnikowskiej, Grzegorza Bobera, Andrzeja Greckiego oraz Michała Miszczuka. O szczegółach dotyczących nagród powiadomimy Państwa osobiście. Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za udział w naszych plebiscytach. I już zapraszamy na następne edycje podobnych zabaw.

Nasi sponsorzy
Dariusz Goetze z Chocoffee z Jeleniej Góry ofiarował 3 zaproszenia na czekoladę; Dariusz Gil z firmy Sigmar z Jeleniaej Góry, ufundował 4 bony zakupowe do wykorzystania w sklepie komputerowym przy ul.Klonowica 3, Urząd Miasta w Jeleniej Górze ofiarował aparaty cyfrowe, odtwarzacze mp3 i drobne upominki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group