Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 6896
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Warsztaty z komiksu i ilustracji w BWA

Niedziela, 15 października 2017, 7:34
Autor: BWA
Jelenia Góra: Warsztaty z komiksu i ilustracji w BWA
Fot. Użyczone/BWA
Zajęcia w jeleniogórskim Biurze Wystaw Artystycznych odbędą się w środę (18.10), w godzinach od godz. 9.00 do 13.00. Poprowadzi je znany rysownik i malarz Wojciech Stefaniec. Wstęp jest wolny, ale liczba miejsc ograniczona. Dlatego obowiązują zapisy w BWA (ul. Długa 1), albo telefonicznie: (75) 75 266 69.

Wojciech Stefaniec (ur. 1980) – rysownik, malarz, twórca komiksów. Absolwent edukacji artystycznej na Akademii Pomorskiej w Słupsku. Rysownik komiksów: Alveum, Dom żałoby (scenariusz Dominik Szcześniak), Szanowny (scenariusz Bartosz Sztybor), Szelki (scenariusz Jerzy Szyłak), Noir (scenariusz Łukasz Bogacz), Ludzie, którzy nie brudzą sobie rąk, Mocarz, Wróć do mnie, jeszcze raz (scenariusz Bartosz Sztybor), BARDO tetralogy (scenariusz Daniel Odija) oraz serii komiksów prasowych Opowieści znad Bałtyku. Publikował w prasie oraz w zinach i magazynach komiksowych, m.in. w „Ziniolu”, „Bicepsie” i „B5”. Stały współpracownik magazynu historycznego „Głos ma Historia”. Twórca plakatów, okładek do książek oraz płyt.
Laureat nagród Polskiego Stowarzyszenia Komiksowego dla najlepszego rysownika roku 2011 oraz za najlepszy polski komiks w 2013 (Noir do scenariusza Łukasza Bogacza).

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group