Czwartek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 10944
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży w ZTA – trwają zapisy

Piątek, 4 lutego 2022, 9:45
Aktualizacja: 10:47
Autor: ZTA
Jelenia Góra: Warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży w ZTA – trwają zapisy
Fot. Archiwum ZTA
Ruszyły zapisy na warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży w Zdrojowym Teatrze Animacji w Jeleniej Górze.
Będziemy rozwijać wrażliwość emocjonalną i estetyczną u dzieci i młodzieży. Prowadzone przez nas kursy pomogą rozwinąć wyobraźnię i zachęcić do głębszego obcowania ze sztuką, która ma zbawienny wpływ na ich rozwój. Zajęcia będą się odbywać w dwóch grupach - dla młodzieży (15 - 18 lat) oraz dla dzieci (8-12 lat) – informują organizatorzy.

Warsztaty dla młodzieży poprowadzi Laura Słabińska aka PUNCH MAMA! - artystka wszechstronna...od 2002 r. rękodzielniczka, do tego muzyk, plastyk, wierszokletka, fryzjer - stylista i reżyser teatralny. Ukończyła Białostocką Szkołę Lalkarską. Jest zakochana w teatrze ożywionej formy, lalkowym oraz w cyrku. Jej przedstawienia mają głównie formę komediową, slapstikową, prześmiewczą, ale chętnie sięga też po skróty poetyckie, metafory...lubi wzruszać!

Zajęcia dla dzieci przeprowadzi Aga Ejsmont - aktorka i lalkarka, absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu oraz Rose Bruford College. Miała okazję prowadzić już warsztaty teatralne dla dzieci m.in. w Londynie i Warszawie...teraz nadszedł czas na Zdrojowy Teatr Animacji! Jest gotowa by razem z Wami tworzyć niesamowite rzeczy na scenie i nie tylko!

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 75-75-57-690 w.16 lub 20.

Twoja reakcja na artykuł?

2
50%
Cieszy
1
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
25%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group