Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 7999
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kromnów: Warsztaty skutecznej promocji w Kromnowie

Piątek, 4 stycznia 2019, 8:05
Aktualizacja: Sobota, 5 stycznia 2019, 6:15
Autor: WAC
Już dzisiaj (4.01) o godzinie 17.00 w Artystycznej Galerii Izerskiej w Kromnowie odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach warsztatów skutecznej promocji działań społeczności lokalnej.

Organizatorem warsztatów jest Fundacja Kobold z Małej Kamienicy. Są one adresowane do osób prowadzących agroturystykę, lokalnych wytwórców, rękodzielników.

- Celem jest pobudzenie aktywności, która nie zamyka się do określonej gminy czy miejscowości – mówi Adam Spolnik z Artystycznej Galerii Izerskiej. - Zaprojektowanie materiałów zgodnie z duchem czasu i miejsca, w którym żyjemy przyczyni się do promocji regionu Gór i Pogórza Izerskiego. Realizacja projektu pozwoli na uświadomienie uczestnikom, jak ważna jest spójna identyfikacja materiałów tak, aby być kojarzonym np. z regionem lub z jedną marką. Bez chaosu informacyjnego, ze „smakiem”, na miarę obecnych czasów. Warto zastanowić się nad kontynuacją zapoczątkowanego procesu tworzenia sieci Ekomuzeum Izerska Wieś. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group