Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 8259
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Warsztaty dla osób niepełnosprawnych

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 21 czerwca 2015, 8:36
Aktualizacja: 8:39
Autor: Org
Fot. Organizator
Od 6 do 10 lipca br. w Szpitalu Specjalistycznym MSW w Jeleniej Górze odbędą się warsztaty dla dorosłych osób niepełnosprawnych do 60. roku życia, zamieszkałych na terenie Jeleniej Góry, bez zatrudnienia.

Głównym celem przedsięwzięcia jest wzrost aktywności społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych.

Organizatorem warsztatów jest Stowarzyszenie Inwalidów Wzroku.

- Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronach internetowych: www.szpitalmsw.net oraz www.kson.pl w terminie do dnia 26.06.2015r. – informują organizatorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~gluś 22-06-2015 15:10
w mojej ocenie takie szkolenia powinien organizować PUP który jest do tego powołany, szpital powinien leczyć, organizacja pozarządowa zajmować się w ramach wolontariatu pomocą i wsparciem osobom z niepełnosprawnością, dla mnie to zmarnowane pieniądze bo gdzie Ci przeszkoleni mają znaleźć miejsce pracy?
~Urszula Ragucka 26-06-2015 21:07
szanowni organizatorzy proszę nie dzwonić do mnie (26.06.2015r godziny poranne) bym jako osoba "działająca i ceniona" (to opinia Pani kontaktującej się ze mną) w środowisku osób z niepełnosprawnością pomogła w zorganizowaniu kilku osób bo są wolne miejsca, swoją droga to chyba najpierw się powinno zbadać potrzeby i pisać projekty, a u nas jakoś odwrotnie najpierw pisane są projekty pod jakże szczytnymi hasłami walki z wykluczeniem, podnoszeniem samoceny, integracji, likwidacji barier itp. a potem dopiero szuka się uczestników, przez co często są to osoby z tzw. łapanki a nie faktycznie potrzebujące, zatem pieniądze podatników są marnotrawione, swoją droga w przypadku tego projektu chyba jego pierwotna wersja dotyczyła innego przedziału wiekowego, zatem mogę wnosić że już wcześniej był
~cdn 21:07 26-06-2015 21:10
problem z naborem i dlatego tak rozszerzono grupę beneficjentów i co nadal problem z naborem? to może należy wywnioskować, że tego typu projekty nie są potrzebne tym bardziej, że PUP jeleniogórski informuje, że ma oferty pracy dla osób z niepełnosprawnością, tylko te osoby nie są zainteresowane jej podjęciem

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group