Trudno zrozumieć, czym się kierował i jakiej siły musiał użyć wandal lub wandale - mówi burmistrz Kowar Elżbieta Zakrzewska. - Sprawa została zgłoszona na policję i mam nadzieję, że sprawca dewastacji poniesie konsekwencje. Tego typu mienie kupujemy z budżetu miasta, staramy się, aby było czysto i ładnie, dlatego jeżeli ktoś widział kto zniszczył tę obudowę, proszę o informację - apeluje E. Zakrzewska.
Wandale znów w akcji
Audio
Czytaj na głos
UM Kowary
Nie ma niemal tygodnia żebyśmy nie informowali o kolejnych przypadkach wandalizmu w Kowarach. Tym razem obiektem niszczycielskiego ataku stała się betonowa obudowa kosza na śmieci znajdującego się na wlocie ulicy Borusiaka od strony dworca PKP.
Osoby w artykule
Profile osób publicznych powiązanych z tym tekstem.






Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.