Niedziela, 28 czerwca
35°C Jelenia Góra
reklamy

Wandale zatrzymani

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 33 i 43 lata, którzy podejrzewani są o uszkodzenie mienia. Grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności.

11 lipca około godziny 9.15 policjanci otrzymali zgłoszenie o zniszczeniu kamery monitoringu oraz uszkodzeniu elewacji budynku. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna podejrzewany o ten czyn przebywał w jednym z mieszkań w Jeleniej Górze. Kiedy policjanci do niego zapukali, nikt nie chciał otworzyć. Okazało się, że mężczyzna opuścił lokal przez okno. Został zatrzymany przed budynkiem. 33-letni jeleniogórzanin był nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało 1,4 promila.

Tego samego dnia, około godziny 18.00 policjanci zostali powiadomieni o wybiciu szyby w jednym z jeleniogórskich zakładów fryzjerskich. Pokrzywdzona poinformowała, że mężczyzna cegłą wybił szybę w zakładzie, a następnie odszedł. Podała rysopis wandala. Funkcjonariusze kilka minut później zatrzymali podejrzewanego o ten czyn. Okazał się nim 43-letni jeleniogórzanin. Był również nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało 1,6 promila.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka