Sobota, 27 czerwca
32°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Ciekawe miejsca Otworzyli kolejne tajne przejście w Zamku Czocha. To dopiero początek zmian Edukacja Świadectwa odebrane, czas na wakacje! Aktualności Kurtyna wodna w centrum Jeleniej Góry i w Cieplicach 112 Kolizja na Karola Miarki Inwestycje Wodnik ma pieniądze na odbudowę oczyszczalni Aktualności Szybkie zdjęcia bez wychodzenia z urzędu Kilometry KD Retro wraca na trasę Jelenia Góra – Karpacz Wiadomości z miasta Prezydent Jeleniej Góry z wotum zaufania i absolutorium Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły
reklamy

Wandale zatrzymani

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 33 i 43 lata, którzy podejrzewani są o uszkodzenie mienia. Grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności.

11 lipca około godziny 9.15 policjanci otrzymali zgłoszenie o zniszczeniu kamery monitoringu oraz uszkodzeniu elewacji budynku. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna podejrzewany o ten czyn przebywał w jednym z mieszkań w Jeleniej Górze. Kiedy policjanci do niego zapukali, nikt nie chciał otworzyć. Okazało się, że mężczyzna opuścił lokal przez okno. Został zatrzymany przed budynkiem. 33-letni jeleniogórzanin był nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało 1,4 promila.

Tego samego dnia, około godziny 18.00 policjanci zostali powiadomieni o wybiciu szyby w jednym z jeleniogórskich zakładów fryzjerskich. Pokrzywdzona poinformowała, że mężczyzna cegłą wybił szybę w zakładzie, a następnie odszedł. Podała rysopis wandala. Funkcjonariusze kilka minut później zatrzymali podejrzewanego o ten czyn. Okazał się nim 43-letni jeleniogórzanin. Był również nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało 1,6 promila.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Kucharz bankietowy w 5* resorcie Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Handlowiec z Niemieckim Firma schody Gaździcki poszukuje osobę na stanowisko przedstawiciel Handlowy do obsługi klientów na terenie Niemiec, więcej informacji ; rekrutacj… Kosmetolog K/M w 5* hotelu (możliwe zakwaterowanie) Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka