Niedziela, 28 czerwca
33°C Jelenia Góra
reklamy

Wandale uszkodzili dwa samochody

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Policjanci zatrzymali wczoraj (13 stycznia) dwóch 37–letnich mężczyzn, którzy uszkodzili dwa samochody. Na jednej z ulic zatrzymywali oni auta. Dwa, które chciały ich wyminąć skopali i uszkodzili. Straty wynoszą około 2000 zł.

reklamy

Do zdarzenia doszło około godziny 9.15 na jednej z ulic w Jeleniej Górze. Mężczyźni zatrzymywali pojazdy. Kierowcy dwóch aut postanowili ich ominąć, wówczas wzbudziło to w nich agresję, którą wyładowali na pojazdach. Wandale skopali je, w wyniku czego uszkodzili karoserię. Wandale zostali zatrzymani na gorącym uczynku, byli pijani.

- Obaj trafili do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Odpowiedzą za uszkodzenie mienia z pobudek chuligańskich za co grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka