Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy

Wandale uszkodzili dwa samochody

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Policjanci zatrzymali wczoraj (13 stycznia) dwóch 37–letnich mężczyzn, którzy uszkodzili dwa samochody. Na jednej z ulic zatrzymywali oni auta. Dwa, które chciały ich wyminąć skopali i uszkodzili. Straty wynoszą około 2000 zł.

reklamy
reklamy

Do zdarzenia doszło około godziny 9.15 na jednej z ulic w Jeleniej Górze. Mężczyźni zatrzymywali pojazdy. Kierowcy dwóch aut postanowili ich ominąć, wówczas wzbudziło to w nich agresję, którą wyładowali na pojazdach. Wandale skopali je, w wyniku czego uszkodzili karoserię. Wandale zostali zatrzymani na gorącym uczynku, byli pijani.

- Obaj trafili do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Odpowiedzą za uszkodzenie mienia z pobudek chuligańskich za co grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka