Niedziela, 28 czerwca
34°C Jelenia Góra
reklamy

Wandale na Bankowej

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

Dzięki kamerom miejskiego monitoringu udało się uratować przed zniszczeniem przez wandali przystanek autobusowy przy ul. Bankowej.

reklamy

Operator monitoringu miejskiego, kilka dni temu nad ranem zaobserwował na ulicy Bankowej dwóch mężczyzn usiłujących zdewastować wiatę przystanku autobusowego oraz zniszczyć znajdujący się tam kosz na śmieci. Co więcej wandale wbiegali na jezdnię bezpośrednio przed nadjeżdżające pojazdy powodując zagrożenie w ruchu drogowym.

Uciekali na widok radiowozu

Operator od razu powiadomił dyżurnego straży miejskiej, który skierowano patrol we wskazane miejsce - relacjonuje Artur Chmielewski ze Straży Miejskiej. - Mężczyźni na widok radiowozu zaczęli uciekać. Po kilku chwilach jednego z mężczyzn ujęto na ulicy Wojska Polskiego, drugiemu udało się uciec. Ujęty mężczyzna był w stanie po spożyciu alkoholu oraz prawdopodobnie środka odurzającego. 26 letni mieszkaniec Jeleniej Góry trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych w celu wytrzeźwienia. Po wytrzeźwieniu zastosowano wobec niego środki przewidziane prawem.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka