Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 6 marca
Imieniny: Agnieszki, Róży, Wiktora
Czytających: 9470
Zalogowanych: 29
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wandal zniszczył łącza Dialogu

Poniedziałek, 10 grudnia 2007, 16:37
Aktualizacja: 21:51
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Wandal zniszczył łącza Dialogu
Fot. Archiwum
Spora część odbiorców Internetu z firmy Dialog jest pozbawiona w Jeleniej Górze dostępu do sieci. Usuwanie awarii potrwa do wtorkowego południa.

Około godz. 14 padły łącza u wielu internautów podłączonych do Dialogu, w tym także w firmach i zakładach. – Ktoś przeciął kabel światłowodowy dostarczający sygnał Internetu do śródmieścia Jeleniej Góry. Dialog nadaje na infolinii komunikat o "chwilowych problemach w okolicy Wrocławia".

"Chwilowe problemy" potrwają najpewniej do wtorku. Jak powiedziano na infolinii, nie uda się naprawić uszkodzenia wcześniej. Z tego powodu mamy także kłopoty z bieżącym uzupełnianiem serwisu, za które Czytelników przepraszamy.

Sprawcy przecięcia kabla poszukuje policja.

We wrześniu 2006 roku w podobnych okolicznościach łączności z siecią zostali pozbawieni nie tylko abonenci Dialogu, lecz także TPSA. Awaria sparaliżowała większość zakładów w Jeleniej Górze korzystających z usług tych operatorów.

Sonda

Utrata "prawka" za prędkość także poza terenem zabudowanym?

Oddanych
głosów
235
Bardzo dobry pomysł
62%
Jestem przeciwny/a
32%
Nie mam zdania
6%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jak na inflację wpłynie atak na Iran? Jak zmieni ceny ropy i gazu?
 
Rozmowy Jelonki
Mocna rozmowa o młodych ludziach w Jeleniej Górze
 
Karkonoski Park Narodowy
Zamkną szlaki by chronić rzadkie ptaki
 
Samorządy i polityka
Spotkanie z M. Morawieckim w Jeleniej Górze
 
Aktualności
Komu jest potrzebny tor saneczkowy w Karpaczu?
 
Aktualności
Zacięta walka, pierwsze mistrzostwa przeszły do historii
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group