Poniedziałek, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 4439
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Walne w Karkonoszach

Piątek, 23 lutego 2007, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 24 lutego 2007, 11:42
Autor: KED
Jelenia Góra: Walne w Karkonoszach
Fot. Arkadiusz Piekarz
Na walnym zebraniu podsumowującym działalność klubu za prezesury Piotra Lizaka spotkali się członkowie KS Karkonosze Jelenia Góra.

Głównym punktem zebrania było przyjęcie dymisji Piotra Lizaka z funkcji prezesa klubu. Jako, że obrady miały charakter sprawozdawczy nie wybierano na nich jego następcy oraz nowego zarządu klubu.

W trybie awaryjnym do składu zarządu dokooptowano, do czasu zebrania wyborczego zaplanowanego na 9 marca, Mariusza Szczygła czyli kierownika zespołu seniorów. Do tego czasu też funkcje prezesa KSK będzie pełnił Tadeusz Duda.

Dokonano również wyboru nowej komisji rewizyjnej klubu, w skład której weszli Tomasz Kocioła, Tomasz Łuszczewski i Krzysztof Gierasimiuk. W części sprawozdawczej zebrania przedstawiono bilans finansowy działalności Karkonoszy za okres II 2006 – II 2007.

Wynika z niego iż aktualne długi klubu wynoszą około 32 tysiące złotych. Gościem spotkania był prezes Euroregionalnej Izby Przemysłowo - Handlowej Kazimierz Wilk, który przez prowadzącego obrady byłego prezesa Kem – Budu Bogusława Kempińskiego został przedstawiony jako na 99% nowy sponsor klubu.

– Jeśli Rada Miejska przyjmie moją koncepcje funkcjonowania i przebudowy targowiska Zabobrze, którego jestem zarządcą to gwarantuje, że do klubu co miesiąc będzie wpływać siedem tysięcy złotych. Będą one pochodzić od 110 kupców. Będzie się tak działo niezależnie kto zostanie nowym prezesem klubu. W przebudowę targowiska zamierzam zainwestować 1,5 – 2 miliony złotych, i uczynię to jeśli radni przedłużą mi umowę na administrowanie nim na następne 15 lat (aktualnie jest ona przedłużana każdorazowo na trzy lata. Liczę w tym względzie na poparcie członków klubu. – Jeśli plan pana Wilka i mój zostanie przyjęty przez radnych to w Jeleniej Górze mamy bez problemu IV i III ligę -mówił B. Kempiński. Jeśli nie to myślę, że może to być przedostanie zebranie tego klubu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group