Reklama
Sobota, 6 czerwca
11°C Jelenia Góra

Walka z dziurami na starcie

Audio

Czytaj na głos

Utrudnienia w ruchu dla zmotoryzowanych i hałasy młotów pneumatycznych dla mieszkańców: tak będzie na jeleniogórskich ulicach w najbliższych dniach. Drogowcy zabierają się za łatanie wykruszonych fragmentów asfaltu.

Autor: TEJO 1 min czytania

W środę ekipy przygotowywały front robót na ulicy Głowackiego. To jedna z bardziej wyboistych dróg o trwałej nawierzchni. Najpierw usunięto odpadający asfalt, dziś (czwartek) pojawią się kolejni fachowcy, którzy uzupełnią braki.

Tak będzie na wielu traktach w Jeleniej Górze, między innymi, w ciągu ulicy Wolności. Kierowcy muszą się przyzwyczaić do okresowego zamykania pasów ruchu i korków. A ludzie mieszkający przy remontowanych ulicach – do hałasów młotów pneumatycznych.

Także w środę drogowcy zabrali się za naprawę jezdni ulicy Słowackiego. Lepiej późno niż wcale. Kilka tygodni temu obsunęło się jej podłoże i powstała mała, acz głęboka dziura. Uszkodzony fragment zabezpieczono i wprowadzono ograniczenie prędkości.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Sprzedawca Truskawki Sprzedawca Truskawki Dam pracę Jelenia Góra Cena Ślusarz oddziałowy - ustawiacz maszyn Ślusarz oddziałowy - ustawiacz maszyn Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia Pogotowie elektryczne Pogotowie elektryczne Usługi elektryczne Jelenia Góra Cena Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Usługi informatyczne Jelenia Góra Do negocjacji

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka