Piątek, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 6055
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Walentynki coraz bliżej

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 10 lutego 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 marca 2006, 23:09
Autor: Redakcja
Upominek dla każdej pani i wiele konkursów: oto atrakcje walentynkowej imprezy w Jazz Klubie Atrapa przy ulicy Fortecznej 2a.

Do święta zakochanych coraz bliżej. To już 14 lutego, w najbliższy wtorek. Warto spędzić walentynkowy wieczór właśnie w Atrapie, która zapewnia miły klimat i wiele niespodzianek.

W jednym z konkursów nagrodą będzie, między innymi, romantyczna kolacja.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~jur 11-02-2006 15:24
Ciekawe dlaczego jak ktoś kocha to musi czekać aż do 14.02. aby ukochanej dać kwiatek. Przecież taki kwiatek kochanej osobie można dawać no może nie codziennie a przynajmniej raz w tygodniu i nie trzeba czekać do Walentynek. Pamiętam że kiedyś nie było tego "święta" a dawało się kochanej kobiecie kwiat tylko dlatego że była kochana.
~Asia 11-02-2006 22:56
>Ciekawe dlaczego jak ktoś kocha to musi czekać aż >do 14.02. aby ukochanej dać kwiatek. Przecież taki >kwiatek kochanej osobie można dawać no może nie >codziennie a przynajmniej raz w tygodniu i nie >trzeba czekać do Walentynek. Pamiętam że kiedyś >nie było tego "święta" a dawało się >kochanej kobiecie kwiat tylko dlatego że była >kochana. Hm..to samo można powiedzieć o dniu matki ojca, babci, dziadka, dziecka, kobiet, chłopaka...po prostu to taki szczególny dzień, który przypomina nam o tym co ważne a o czym w natłoku spraw zapominamy :)
~rYS. 12-02-2006 8:28
Kiedys to wynikalo z szacunku i wychowania /SOCJALISTYCZNEGO/ a w dzisiejszych czasach musza to zatwierdzic amerykanie /BO TO OD NICH PRZYWEDROWALO/ albo ks. Rydzyk aby stolo sie spontaniczne. Rozwezajac doglebnirj to, wychowanie fizyczne przedklada sie na s...x bo w szkolach pieniedzy zabraklo a uczucia i szacunku brakuje w autobusach itd, itp i w zasadach wychowania mlodziezy w szkole /POPATRZ JAKA JEST GODNOSC NAUCZYCIELA/. Nastapila wolnosc szeroko rozumiana dla motlochu, tylko nie moge zrozumiec dlaczego ten motloch chodzi po chodnikach a nie w imie dobrze pojetej wolnosci pelna szerokoscia jezdni............
~lukas_jg 13-02-2006 21:09
Nikt nie każe nikomu obchodzić walentynek. Czasami jednak to właśnie dzięki nim możemy przełamać swoją niepewność lub strach i komuś powiedzieć co się do niego czuje.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group