Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 2 marca
Imieniny: Heleny, Halszki, Pawła
Czytających: 22349
Zalogowanych: 102
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Walczą z przemocą wobec kobiet

Czwartek, 27 listopada 2014, 7:55
Aktualizacja: 8:00
Autor: Mea
Jelenia Góra: Walczą z przemocą wobec kobiet
Fot. Archiwum
Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Jeleniej Górze poprowadzi w na początku grudnia Międzynarodową Kampanię ONZ pod hasłem „16 Dni Działań Przeciwko Przemocy Wobec Kobiet”. Będzie można porozmawiać m.in. z psychologiem, pedagogiem, terapeutą oraz radcą prawnym. Pomoc jest bezpłatna i dyskretna, ośrodek zapewnia bezpieczeństwo.

Kampania będzie trwała od 1. do 5. grudnia oraz od 8. do 9. grudnia w godz. od 8:00 do 20:00 w siedzibie Ośrodka, przy al. Jana Pawła II 7 (pokój 402, IV piętro).

W tych dniach dyżur będą pełnili psycholodzy, pedagodzy, terapeuci, radca prawny oraz przedstawiciele zespołu interdyscyplinarnego i grup roboczych w Jeleniej Górze, którzy udzielą wsparcia kobietom oraz ich rodzinom, doświadczającym przemocy: psychicznej, fizycznej, seksualnej, ekonomicznej, zaniedbania, mobbingu oraz stalkingu (naruszenia prywatności).

Z ośrodkiem można skontaktować się pod numerami telefonów: 75 64 39 100 lub 607 550 453. Działa również numer interwencyjny 607 550 484 od poniedziałku do piątku w godz. od 20:00 do 22:00, w soboty od 12:00 do 20:00.

Sonda

Co myślisz o imprezach rajdowych w Jeleniej Górze?

Oddanych
głosów
719
Świetny pomysł
38%
Jestem na nie
38%
Jest mi to obojętne
24%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jeden nabiał leczy, drugi rujnuje zdrowie. Jesz go codziennie?
 
Rozmowy Jelonki
Mocna rozmowa o młodych ludziach w Jeleniej Górze
 
112
Lawetą w Dacię
 
Karkonosze
Ratownicy ćwiczyli w Karkonoszach
 
Aktualności
Bieg ku pamięci bohaterów
 
Aktualności
Zacięta walka i radość na twarzach uczestników
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group