Wtorek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 6437
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Walczą z "kobietonami"

Wiadomości: Dolny Śląsk
Poniedziałek, 17 września 2007, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 17 września 2007, 13:20
Autor: TEJO
Fot. Archiwum
Panie zbierają podpisy pod listami wyborczymi.

Aktywizacja polityczna kobiet i wpływ na zmianę sceny politycznej oraz przełamywanie stereotypów kobiety walczącej o swoje prawa jako „kobietona”, którego nie stać na samodzielne myślenie polityczne – to jedne z haseł rozpoczętej kampanii wyborczej Partii Kobiet.

PK w miniony weekend zakończyła obrady delegatek regionu dolnośląsko-opolskiego.
Członkinie (i członkowie) tego nowego na scenie politycznej ugrupowania wybrali władze PK oraz zapowiedzieli walkę o mandaty w przedterminowych wyborach parlamentarnych.

Przewodniczącą regionu dolnośląsko-opolskiego została wrocławianka Renata Szott, a jej zastępczyniami - Małgorzata Nauka z Jeleniej Góry oraz Elżbieta Stankiewicz-Klimek z Opola.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz

~samiec 17-09-2007 13:21
A ja zakładam partię mężczyzn... i będę walczył z głupimi żonami
~Olo cwaniak 17-09-2007 15:10
Absurd, żeby baby walczyły, nie chodzi o to żeby je dyskryminować, ale o to, że robiąc to w ten sposób udowadniają swoj głupkowaty feminizm. Takie akcje są wyraźnie przesycone feministycznym nastawieniem i z reguły dotyczy tylko pewnej grupy kobiet. Ja nie jestem za tym żeby faceci wszystko w swoich łapach mieli, ale żeby podział był równy i sprawiedliwy. Tutaj nie chodzi o to żeby sie wzajemnie oskarżać i rzucać do gardła, taka dobrowolna równowaga powinna wynikać z dobrej woli obu stron, a nie z wywalczonych praw.
~Gość 17-09-2007 15:20
Gary kwitną, facet tyra, a żona się bawi w politykę. Aż łza się w oku kręci że nie wolno giętkiego, leszczynowego kijka ułamać :–(
~jedyna partia 17-09-2007 15:34
która nie jest w naszym okregu wyborczym zdominowana przez Legnicę i co za tym idzie daje szansę na swojego (naszego) posła
~greg 17-09-2007 15:51
"Ja nie jestem za tym żeby faceci wszystko w swoich łapach mieli, ale żeby podział był równy i sprawiedliwy." – a ja jestem nie za sprawiedliwością, ale za zdolnościami i aktywnością polityczną. Kto jest lepszy, rzutniejszy i bardziej się angażuje – powinien otrzymać mandat. A dzielenie : – 50% miejsc dla kobiet, 50% dla mężczyzn to idiotyczna poprawność polityczna. Swoją drogą – czy ktoś w ogóle słyszał o programie PK ? Bo ja nie, a o samej partii i owszem. Może kobiety wyłuszczą czym różnią się od innych partii, a nie demonstrują jedynie swoje pokrzywdzenie ?
~Panowie, 17-09-2007 16:03
...nie zauwazylam,zeby ktos tu staral sie podkreslic'glupkowaty feminizm"(feministki wymarly smiercia naturalna wiele lat temu),wrecz przeciwnie,wasze komentarze sugeruja postawe obronno–oskarzycielska.Epitety typu"glupie zony""glupkowaty feminizm",czy tez wspominanie z rozczuleniem leszczynowego kijka swiadcza o nadal bardzo'zakulaczonym"spojrzeniu na kobiete.Panowie,czas opuscic"Jurassic Park".Pozdrawiam. Bez podpisu i dalszych komentarzy
~A ja tam bym na nie glosowal... 17-09-2007 16:21
Lepiej chyba widziec jakies nowe twarze niz dotychczasowe? Poza tym jest takie powiedzenie "Gdzie diabel nie moze, tam babe posle"!
~gregorz 17-09-2007 19:35
a czy greg zna program lidera sondaży – PO?; jeśli tak to chyba jako jeden z niewielu w Polsce
~odezwały się 17-09-2007 19:44
wszystkie Kobiety niedowartościowane i rozwiedzione. Co One mogą zdziałać jak wlasnego malżeństwa nie umiały utrzymać? a przecież składały przysięgę malżeńską. Poprostu powstaję kolejny twór polityczny , aby żyć dostatniej z diety radnego lub "kasiory" na klub.Najlepszym sprawdzianem kobiety jest polityka "wewnętrzna" w rodzinie. Baby do garów!
~do a ja tam bym......... 17-09-2007 19:47
Słuchaj,ale to tylko jest powiedzenie .
~ZAGWOZDKA 17-09-2007 20:49
jaka partia – taki program w odpowiedniej chwili "sprzedadzą" swoje GŁOSY większemu (w imię szacunku dla Pań itp) a kiedyś byłem skłonny szanować Grocholę a wszystkowskazuje, że to będzie kolejne polityczne K......o taki 8 marca dla d...li nie potrafiących szanować KOBITEK przez cały rok, no ale jeśli ICH "ELITA" sama do tego dąży to przepraszam
~Emeryt 17-09-2007 21:21
Baby na traktory!
~ufok 17-09-2007 21:21
..zrobicie sobie partie kurtek ortalionowych , moherowa partie juz macie , jak ona sie nazywa? PiS_iory ??? czy jakos tak ..
~Hej odwalcie się... 18-09-2007 9:54
Żyjemy w demokratycznym państwie i każdy ma prowa założyć własną partię i wystartować w wyborach, sleduszki, poparańcy i pisuary już się boją o swój wynik wyborczy, bo kilka kobitek założyło partię?
~aga 18-09-2007 11:24
Gratuluję Panom "gość" i "odezwały się" osiągnięcia dna intelektualnego w stwierdzeniach o "garach". Proszę wyciągnać ręce przed siebie i popatrzeć – przed wami powinny się ukazać dwie dłonie, które idealnie nadają się do zmywania owych GARÓW. A przysięga małrzeńska i utrzymanie związku to wspólna praca dwojga ludzi, ale cóż Pan "odezwały się" najwyraźniej nie ma pojęcia o wspólnym działaniu i partnerstwie. Szczere wyrazy współczucia dla osoby, która chciłaby iść z Panem przez życie (a właściwie za Panem).
~ do aga 19-09-2007 13:58
Jak zawsze pleciesz głupoty. MAŁŻEŃSTWO.MAŁZEŃSTWO I JESZCZE RAZ MAŁŻEŃSTWO– taka jest poprawna pisownia. Już można zaopiniować co to za partia! W obecnych czasach każdy przyzoity dom posiada zmywarkę do naczyń.NIE BYLO TU MOWY O ZMYWAKU–głupia kobietko. Pamiętaj na całe życie: MĘŻCZYZNA jest głową a KOBIETA SZYJĄ co tą męską głową kręci – JAK PRZYSLOWIOWY MOTOR–napęd. Do tej partii już należą "głupiutki"niewiasty, co nawet nie umiały się rozwieść w eleganckim stylu!!! tylko oczerniały swoich partnerów.
~masz rację 19-09-2007 14:58
za tym Panem .....jak za mundurem Panny poszły sznurem....Utrzymanie związku to KULTURA osobista DWÓCH OSÓB.Jeśli kobieta jest "nawiedzonym TWOREM" to każdy mężczyzna prędzej czy póżniej przejrzy na ślipka. A mówią,że w Polsce Kobiety mają takie ciężkie życie, tyle obowiązków. Te"BABY" poprostu są pozerne na pieniądze, bo do polityki się nie nadają, będąc ROZWÓDKAMI , nawet faceta nie umiały utrzymać przy sobie , A PRZECIEŻ MĘŻCZYŻNIE tak niewiele POTRZEBA. Należy serwować Panu ; na śniadanie TO i OWO , na obiadek TO i OWO , na kolację TO i OWO, na deser może być koniaczek lub whisky. I TO JEST POLITYKA KOBIET!!!ALE do tego TRZEBA DOROSNĄĆ!!!MUSI BYĆ DOJRZALA, MĄDRA KOBIETA, one się nie "bawią w politykę, bo na nie mąż zarabia.
~lustrzane odbicie 19-09-2007 15:30
jeleniogorsko–legnicko–opolskie "siostry" Beger–co uwielbia owies jak koń s...x,Łyzwińska – baz s...xu tyle lat, przez te nerwy męża co doprowadzają do"zwisłego"krawata i Hojarska–podobno pryszczata na dekolcie i tam niżej tak twierdzi Majewski ale Szymon. Do Partii Kobiet zapisać Łyzwińskiego jako terapię uzdrawijacą.TO BĘDZIE PARTIA KOBIET–UZDROWICIELEK, TERAPEUTEK.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group