Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 11 maja
Imieniny: Miry, Franciszka
Czytających: 12334
Zalogowanych: 98
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Walczą o mistrza kraju

Poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 12:08
Autor: Łukasz Stawski
Młodzicy Sudetów Jelenia Góra biorą udział w rozgrywkach o mistrzostwo Polski koszykarzy w tej kategorii wiekowej (14-15 lat).

W ubiegłą sobotę przegrali z Czarnymi w Słupsku 80:87. Czarni to ubiegłoroczny mistrz Polski, więc niewielka przegrana z nimi to dobry prognostyk przed meczem rewanżowym w Jeleniej Górze. Odbędzie się 29 bm. w hali przy ul. Sudeckiej o godz. 10. Jeśli Sudety wygrają wyżej (minimum 8 pkt.), niż przegrali z rywalami, znajdą się w ósemce najlepszych zespołów w Polsce.

W meczu z Czarnymi wystąpili: Michał Kozak 45 (rewelacyjnie dziurawił kosz Czarnych), Aleksander Raczek 20 (też nie do upilnowania dla rywali), Oktawian Kubus 8, Rafał Jakubowski 4 (znakomity w zbiórkach z tablicy), Lukasz Marek 2, Marcin Ciereszko 1 oraz Radosław Hajbowicz i Maciej Kiełbasa bez pkt.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy brałaś/eś udział w którymś spotkaniu z kandydatem/tką na prezydenta Polski??

Oddanych
głosów
1003
Tak
19%
Nie
71%
Nie interesuję się polityką wcale
10%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Opona – Jak genialny wynalazek zmienił świat
 
Rozmowy Jelonki
Co zrobić ze zwierzakiem na majówkę?
 
Aktualności
Senator wspiera protestujących w sprawie pogotowia
 
Piłka nożna
Tak padały gole w meczu, który odbije się czkawką
 
Piłka nożna
Haniebne sceny, bójka kiboli i "krojenie" flagi
 
112
Ogień altanki przy stolarni
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group