Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 19 października
Imieniny: Pawła, Piotra, Jana
Czytających: 8166
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Walczą jak równy z równym

Sobota, 23 września 2006, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 23 września 2006, 23:32
Autor: Łukasz Stawski
Na turnieju koszykówki kobiet z udziałem drużyn z ekstraklasy i jednej z Lipska (Niemcy), który odbywa się w Brzegu nad Odrą. Jeleniogórzanki spisują się bardzo dobrze.

W piątek (22 bm.) przegrały co prawda 52:66, ale były bliskie wygrania tego meczu, bowiem przez trzy kwarty wynik był „na styku”, a nasze dziewczyny nawet kilka razy prowadziły. Dopiero w czwartej kwarcie rywalki odskoczyły i zapewniły sobie zwycięstwo.

W sobotę (23 bm.) w meczu z Cukierkami Brzeg 68:75 AZS KK nawiązał również walkę, ale tutaj przeciwniczki były za silne, by je pokonać, mimo że rozegrała się Białorusinka Oksana Dołgorukowa, zdobywając 24 pkt. W pierwszym meczu zdobyła tylko 2 pkt. Również w wygranym przez jeleniogórzanki spotkaniu z AZS Gorzów 68:61 znakomicie spisała się Oksana zaliczając 16 pkt.

- Jestem zdecydowany zatrzymać Oksanę w klubie. To mądra i ukształtowana zawodniczka. Bardzo pasuje do drużyny. Natomiast muszę podkreślić, że bardzo dobrą formę zaprezentowała we wszystkich spotkaniach Natalia Małaszewska, która wyrasta na prawdziwa liderkę drużyny - Natalia Małaszewska - powiedział trener AZS KOK - Rafał Sroka.

Sonda

Ile książek przeczytałaś/eś w tym roku?

Oddanych
głosów
364
Żadnej
28%
Jedną
10%
Dwie
7%
Trzy lub więcej
55%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Zawał serca? Zrób to by przeżyć, masz 60 minut
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Tajemnice Karkonoszy
 
Edukacja
Gala na jubileusz „Ekonoma”
 
Aktualności
Czerwony Citroen w rowie
 
Sensacyjne historie i inne opowieści
Chojnik służył za mieszkanie aż 157 lat!
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group