Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Walczą jak równy z równym

Audio

Czytaj na głos

Autor: Łukasz Stawski 1 min czytania

Na turnieju koszykówki kobiet z udziałem drużyn z ekstraklasy i jednej z Lipska (Niemcy), który odbywa się w Brzegu nad Odrą. Jeleniogórzanki spisują się bardzo dobrze.

reklamy

W piątek (22 bm.) przegrały co prawda 52:66, ale były bliskie wygrania tego meczu, bowiem przez trzy kwarty wynik był „na styku”, a nasze dziewczyny nawet kilka razy prowadziły. Dopiero w czwartej kwarcie rywalki odskoczyły i zapewniły sobie zwycięstwo.

W sobotę (23 bm.) w meczu z Cukierkami Brzeg 68:75 AZS KK nawiązał również walkę, ale tutaj przeciwniczki były za silne, by je pokonać, mimo że rozegrała się Białorusinka Oksana Dołgorukowa, zdobywając 24 pkt. W pierwszym meczu zdobyła tylko 2 pkt. Również w wygranym przez jeleniogórzanki spotkaniu z AZS Gorzów 68:61 znakomicie spisała się Oksana zaliczając 16 pkt.

- Jestem zdecydowany zatrzymać Oksanę w klubie. To mądra i ukształtowana zawodniczka. Bardzo pasuje do drużyny. Natomiast muszę podkreślić, że bardzo dobrą formę zaprezentowała we wszystkich spotkaniach Natalia Małaszewska, która wyrasta na prawdziwa liderkę drużyny - Natalia Małaszewska - powiedział trener AZS KOK - Rafał Sroka.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka