Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6194
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wakacyjna przygoda wkrótce w BWA

Poniedziałek, 4 lipca 2016, 13:47
Aktualizacja: 13:51
Autor: BWA
Jelenia Góra: Wakacyjna przygoda wkrótce w BWA
Fot. BWA
Biuro Wystaw Artystycznych w Jeleniej Górze (ul. Długa 1) organizuje dla dzieci w wieku 7–13 lat z opiekunami cykl warsztatów pn. "Wakacyjna przygoda". Odbędą się cztery spotkania, podczas których zaplanowano zabawy aktywizujące dzieci plastycznie, ruchowo, intelektualnie i społecznie. Pierwsze – 12 lipca.

Program:
12.07 - Bierzemy misia w teczkę? Co spakować do plecaka na piknik, a co na wycieczkę w Karkonosze. W planie tworzenie własnych „story cubes”, opowieści o sztuce i wakacyjnych przygodach.

13.07 - Leśną ścieżką. W trakcie leśnej wycieczki będzie czas na zabawę i refleksję na temat przyrody, zasad zachowania w plenerze, a po powrocie do miasta utworzona zostanie ścieżka zdrowia ułożona z zebranych na spacerze elementów – działanie artystyczne związane z nurtem ekosztuki.

23.08 - Mapa skarbów. Spotkanie fanów podchodów i geocachingu. Miasto stanie się areną dla działań młodych poszukiwaczy skarbów i przygód, podczas których dowiedzą się oni wiele o mieście, jego parkach i pomnikach.

24.08 - Wakacyjne RPG. Spotkanie poświęcone kreacyjnej mocy fantazji, na której opierają się i sztuka, i życie. Uczestnicy wypróbują moc swojej wyobraźni malując fikcyjny świat i podejmując próbę uratowania go przed zniszczeniem.

Początek zajęć o godzinie 11.00 Udział w nich kosztuje 10 zł dla trzyosobowej rodziny. Każda kolejna osoba - 5zł (cena za jedno spotkanie). Zapisy: tel. 75 75 266 69 lub bwa@jeleniagora.pl

- Prosimy zabrać ze sobą drugie śniadanie – dodają organizatorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group