Sobota, 31 października
Imieniny: Augusta, Krzysztofa
Czytających: 6058
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wakacje z (super) bohaterem? A dlaczego nie!

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 5 sierpnia 2012, 9:57
Aktualizacja: 10:01
Autor: red
Fot. Organizator
Biuro Wystaw Artystycznych w Jeleniej Górze,w dniach od 20 do 23 sierpnia zaprasza dzieci w wieku 9 –12 lat do udziału w interdyscyplinarnych warsztatach artystycznych „Lato w BWA". Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązują zapisy.

- To kolejna edycja działań warsztatowych dla najmłodszych, w tym roku pod tytułem „Wakacje z (super)bohaterem". Czterodniowe warsztaty nawiązywać będą do charakterystycznych elementów popkultury amerykańskiej i stylistyki komiksowej – wyjaśnia Tomasz Wrona, specjalista do spraw edukacji BWA.

- Uczestnicy, pod okiem artysty fotografa Tomasza Mielecha, artysty plastyka, autora komiksów, malarza Szymona Teluka, edukatora BWA, grafika komputerowego, plastyka Tomasza Wrony oraz specjalisty od edukacji artystycznej najmłodszych Grzegorza Jędrasiewicza, będą mieli okazję rozwinąć swoje umiejętności plastyczne i ciekawie spędzić wakacyjny czas. Nauczą się między innymi podstaw kompozycji obrazu. Rozwiną umiejętność
szkicowania, poznają zasady doboru barw oraz zgłębią tajniki fotografii. W trakcie zajęć będą napoje i przekąski.

Zapisy w siedzibie BWA (Jelenia Góra, ul. Długa 1) lub pod numerem telefonu (75) 752 66 69. Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale trzeba pamiętać o tym, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć z zapisaniem dziecka. Warsztaty finansowane są z budżetu miasta.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group