Poniedziałek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 8722
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wagarowicze „tylko” palili papierosy

Wtorek, 22 marca 2011, 14:04
Aktualizacja: 14:05
Autor: KMP
Jeleniogórscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej i członkami Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jeleniej Górze prowadzili działania prewencyjne związane ze świętowaniem przez dzieci i młodzież – pierwszego kalendarzowego dnia wiosny.

Wylegitymowano łącznie kilkunastu nieletnich przebywających poza terenem szkół i placówek oświatowych, z czego sześciu uczniów było w tym czasie na wagarach, a pięciu paliło papierosy. Nie stwierdzono przypadków spożywania alkoholu bądź środków odurzających przez dzieci i młodzież, które uciekły z lekcji. Informacja o wagarowaniu uczniów oraz paleniu papierosów trafi do szkół oraz ich rodziców – informuje podinspektor Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

W czasie trwania działań przeprowadzono kontrole lokali gastronomicznych oraz punktów sprzedaży alkoholu pod kątem przestrzegania przepisów ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Skontrolowano łącznie 10 sklepów i lokali gastronomicznych w Jeleniej Górze Nie stwierdzono żadnych uchybień.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group