Sobota, 18 września
Imieniny: Ireny, Józefa, Stanisława
Czytających: 5788
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wadliwy system rejestracji do przedszkoli?

Środa, 19 marca 2014, 7:59
Aktualizacja: Czwartek, 20 marca 2014, 7:30
Autor: Mea
– W pierwszym dniu zapisów do jeleniogórskich przedszkoli przez system elektroniczny nie dało się wydrukować wniosku. Wyskakiwał komunikat o błędzie – napisał do redakcji Czytelnik. – Problem został wczoraj (18.03.) usunięty – wyjaśniła Joanna Zając z Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta w Jeleniej Górze.

Czytelnik chciał poprzez system internetowy zapisać swoją córkę do przedszkola. Okazało się to jednak niemożliwe. Był to pierwszy dzień, w którym ruszyła rejestracja.

- Pojawiał się komunikat: „Błąd występujący przy rejestracji zgłoszenia. Szanowni Państwo, w trakcie procesu rejestracji pojawia się błąd uniemożliwiający Państwu wydruk wniosku o przyjęcia dziecka do przedszkola. Informujemy, iż błąd ten uniemożliwia wydruk wniosku natomiast dane kandydata oraz wybór preferencji w systemie się zapisują. Pracujemy nad jak najszybszym usunięciem usterki, tak aby Państwo mogli wydrukować wniosek. Przepraszamy za utrudnienia” – cytował Czytelnik.

Joanna Zając wyjaśnia, że zapis dziecka dokonał się i nie trzeba go powtarzać. - Nie można było jedynie wydrukować wniosku. Nie znamy przyczyny tego błędu. Możliwe, że był on związany z przeciążeniem systemu. Mimo że kolejność rejestracji nie decyduje o przyjęciu dziecka do danego przedszkola, to wiele osób właśnie w pierwszym dniu zapisów postanowiło zarejestrować swoje dziecko – tłumaczyła Joanna Zając.

- Błąd został już usunięty i należy zalogować się podając wpisany wcześniej login oraz hasło, a następnie wydrukować wniosek – dodała.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group