Sobota, 18 września
Imieniny: Ireny, Józefa, Stanisława
Czytających: 4604
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: W zdrowym ciele zdrowy duch

Niedziela, 11 października 2009, 8:27
Aktualizacja: 8:28
Autor: Ania
JELENIA GÓRA: W zdrowym ciele zdrowy duch
Fot. Ania
Zainteresowane panie zapoznały się w sobotę z nowym miejscem, w którym będą mogły wypoczywać, jednocześnie dbając o swoją urodę i zdrowie. W Hotelu Fenix specjalnie dla nich otwarto salon SPA.

Skorzystać można z jacuzzi, sauny, aromaterapii i wielu innych atrakcji oraz zabiegów. – Jest to dzień szczególny dla tego miejsca. Chcemy wprowadzić do niego ludzi, którzy są nie tylko zainteresowani SPA, ale całym stylem życia, jakim jest wellness. Oznacza on nie tylko dbanie o ciało, ale także całą filozofia zdrowego trybu życia, zdrowego odżywiania i dbania o ciało i umysł – mówi fizjoterapeutka Justyna Sasin-Grzymkowska.

Swoją ofertę Hotel Fenix kieruje nie tylko do stałych klientów, ale także osób które po prostu chcą się odprężyć i miło spędzić czas. W SPA można spędzić także rocznicę ślubu i imieniny. Hotel Fenix posiada także ofertę dla przyszłych mam, które chciałyby zadbać o siebie.

W minioną sobotę zaprezentowano produkty, jakie używane są w Hotelu Fenix. – Jest to miejsce wyjątkowe. Mieści się w centrum miasta, dzięki czemu nie ma konieczności kilkudniowego pobytu, żeby skorzystać z zabiegów. Wystarczy przyjść i spędzić miło chociaż kilka chwil. Przy czym warto wiedzieć, że ceny są atrakcyjne.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group