Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 5902
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: W zasięgu obiektywu Aleksandry

Sobota, 17 stycznia 2009, 8:56
Aktualizacja: 8:57
Autor: rylit
JELENIA GÓRA: W zasięgu obiektywu Aleksandry
Fot. rylit
Debiutancką wystawę zdjęć Aleksandry Maliszewskiej, uczennicy II Liceum Ogólnokształcącego im. Norwida, otwarto wczoraj w Klubie Osiedlowym „Orlik” na osiedlu Orle w Cieplicach.

Pasją Oli, na co dzień licealistki z II LO (klasa humanistyczno-dziennikarska) są podróże, muzyka oraz góry, a od kilku miesięcy fotografia, którą zainteresowała się za namową starszego brata. Jest to jej pierwsza wystawa indywidualna. Jak sama twierdzi, jej zdjęcia nie są powiązane tematycznie, stara się uchwycić to, co w danym momencie przyciąga jej uwagę: miejsca, ludzi, przyrodę.

Ciekawe spojrzenie Aleksandry Maliszewskiej sprawia, że jej zdjęcia są zauważalne. Weźmie udział w wystawie pokonkursowej „Fotografia roku”, której wernisaż odbędzie się w przyszłym tygodniu. Jej zdjęcia zawisną obok innych prac autorów znanych już w kręgach fotograficznych Jeleniej Góry.

Na wernisaż Aleksandry Maliszewskiej przybyło wiele osób młodych, wielu przyjaciół, członkowie rodziny, dla których pierwsza wystawa tej młodej dziewczyny jest dużym przeżyciem i sukcesem indywidualnym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group