Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 9504
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

W wielkim finale O’Banana zagra z Sudetami Juniorami

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 14 maja 2013, 14:51
Aktualizacja: 14:54
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Zespół O’Banana pokonał ekipę AŚ Amator, a Sudety Juniorzy odprawili z kwitkiem drużynę Są Gorsi w fazie półfinałowej MOS Sudetów Basket Ligi. Zakończenie rozgrywek, w tym mecz finałowy zaplanowano na sobotę, 25 maja.

Wyniki drugich meczów półfinałowych

AŚ Amator – O’Banana 52-80 (12-16, 11-24, 13-13, 16-27)

AŚ Amator – Walaszek 17, Ziobro 16, Suchecki 14, Pohoski 4, Marek 1, Kubicki.
O’Banana – Dźwilewski 27, Tokarewicz 22, Binek 18, Kozak 11, Herezo 2, Kamiński, Pawłowski.

MVP Meczu – Sławomir Dźwilewski (Eval 27)

Pierwszy mecz 56-48 dla AŚ Amator – Awans do finału O’Banana

Sudety Juniorzy – Są Gorsi 50-37(8-10, 15-6, 10-7, 17-14)

Sudety Juniorzy – Mnich 11, Drąg 9, Kiljan 8, Taraszkiewicz 7, Nadolski 7, D.Ostrowski 5, Ł.Dąbrowski 3, P.Ostrowski, P.Dąbrowski.
Są Gorsi – Knebel 11, Horeglad 8, P.Sadowski 5, Kalisz 4, Kubiak 3, Chrustowski 2, Wróblewski 2, Pyka 1, Skulski 1, Hajbowicz.

MVP Meczu – Bartosz Mnich (Eval 17)

Pierwszy mecz 35-32 dla Sudety Juniorzy – Awans do finału Sudety Juniorzy

1. Double – double:
- Radosław Suchecki (AŚ Amator) – 14 punktów, 11 zbiórek
- Robert Walaszek (AŚ Amator) – 17 punktów, 14 zbiórek
- Błażej Binek (O’Banana) – 18 punktów, 10 zbiórek

2. MVP kolejki – Sławomir Dźwilewski (O’Banana)

3. Krotność double – double

6 razy - Łukasz Cichy (Mbuti), Szymon Jaszczur (Matadors),
5 razy - Jakub Kudłacik (Dzikie Knury),
4 razy - Radosław Suchecki (AŚ Amator),
3 razy - Dariusz Dobrowolski (Matadors), Robert Walaszek (AŚ Amator),
2 razy –Arkadiusz Goleń (Basketplanet), Jakub Popkowski (Matadors), Kamil Tokarewicz (O’Banana), Błażej Binek (O’Banana),
1 raz –Mateusz Tkaczuk (Basketplanet), Nikodem Ćwiżyk (Basketplanet), Piotr Dąbrowski (Sudety Juniorzy), , Rafał Chmieliński (Są Gorsi), Bartosz Mnich (Sudety Juniorzy), Sławomir Dźwilewski (O’Banana), Wojciech Gniadzik (Matadors), Paweł Nowicki (Basketplanet), Michał Rozmuk (Mbuti)

4. Następna kolejka
FINAŁY 25.05.2013
14.30 I tura eliminacji konkursu rzutów za 3 punkty
14.50 mecz o 7 miejsce Basketplanet - Mbuti
15.50 II tura eliminacji konkursu rzutów za 3 punkty
16.10 mecz o 5 miejsce Dzikie Knury – Matadors
17.10 eliminacje konkursu wsadów
17.30 mecz o 3 miejsce AŚ Amator – Są Gorsi
18.30 FINAŁ Sudety Juniorzy – O’Banana
19.30 finał konkursu rzutów za 3 punkty
19.50 finał konkursu wsadów
20.00 konkurs rzutów wolnych z zawiązanymi oczami
20.20 zakończenie MSBL 2013 i wręczenie nagród

5. W I turze eliminacji rzutów za 3 punkty biorą udział zawodnicy z zespołów: Basketplanet, Mbuti, Dzikie Knury, Matadors, zaś w II turze zawodnicy z zespołów: AŚ Amator, Są Gorsi, Sudety Juniorzy, O’Banana

6. Zgłoszenia zawodników do wszystkich 3 konkursów do 17.05.2013.

7. MVP Meczu zostaje zawodnik ze zwycięskiej drużyny o najwyższym wskaźniku eval. MVP Kolejki zostaje zawodnik z najwyższym wskaźnikiem eval wśród MVP Meczu

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~NO 14-05-2013 19:47
AŚ nie zagra w finale!!!? Duża sensacja!!
~kibic 15-05-2013 15:35
Wielka sensacja norma hahah
~15-05-2013 16-05-2013 16:11
Krzysiu Samiec mial komunie syna i mysle ze to zawazylo z nim napewno bylby Final z nimi poprzednie mecze byly wygrane Oglodalem Pozdrawiam AS

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group