Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 12310
Zalogowanych: 21
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: W śródmieściu bez ciepłej wody

Środa, 5 maja 2010, 15:35
Aktualizacja: 15:36
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: W śródmieściu bez ciepłej wody
Fot. TEJO
Z powodu awarii sieci ciepłowniczej, do której doszło dzisiaj przy ulicy Grottgera w Jeleniej Górze, część pobliskich budynków nie ma ciepłej wody. Jak na razie nieznane są przyczyny oraz miejsce awarii. Nad ich ustaleniem pracują służby z pomocą koparki.

W związku z tym, że sieć w tym miejscu usytuowana jest dość głęboko, potrzebna jest koparka do wydobywania ziemi. Dopiero po dotarciu do sieci możliwie będzie dokładne ustalenie przyczyn awarii. Podejrzewa się, że źródłem uszkodzenia może być pęknięty trójnik, czyli jeden z elementów sieci – mówi Paweł Szpecht, Specjalista ds. Marketingu Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Jeleniej Górze.

Awaria spowodowała tymczasowe odcięcie ciepłej wody do kilku obiektów: przy ulicy Piłsudskiego ciepłej wody nie mają: Szkoła Podstawowa nr 2 i Gimnazjum nr 1 i Zespół Szkół Ekonomiczno – Turystycznych. Problem z ciepłą wodą mogą mieć też: Młodzieżowy Dom Kultury przy ulicy Marii Skłodowskiej - Curie, sąd oraz teatr przy ulicy Wojska Polskiego i jeden budynek przy ulicy Matejki 6.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group