Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 12463
Zalogowanych: 21
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W SP 2 uroczysty początek wakacji

Piątek, 22 czerwca 2018, 20:26
Aktualizacja: Sobota, 23 czerwca 2018, 21:04
Autor: WAC
Jelenia Góra: W SP 2 uroczysty początek wakacji
Fot. WAC
Na ponad dwa miesiące pożegnali się dzisiaj (22.06) ze szkolnymi ławkami uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich.

W Szkole Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze z ostatniego dzwonka cieszyło się prawie tysiąc uczniów klas I – VII szkoły podstawowej oraz drugiej i trzeciej gimnazjum.

Podczas uroczystości, która odbyła się na boisku szkolnym świadectwa z wyróżnieniem z rąk swoich wychowawców oraz dyrekcji szkoły odbierali najlepsi uczniowie podstawówki. Wielu z nich osiągnęło średnią dużo powyżej 5,0 sprawiając dużą radość swoim rodzicom, którzy bardzo licznie przybyli na uroczystość. Impreza była szczególnym przeżyciem dla pierwszaków, którzy dziesięć miesięcy temu po raz pierwszy przekroczyli próg szkoły.

Zakończenie roku szkolnego ubarwiły występy artystyczne uzdolnionych uczniów szkoły.

Wcześniej swoje świadectwa w sali gimnastycznej odbierali gimnazjaliści. Zarówno starsi jak i najmłodsi słyszeli życzenia udanych i bezpiecznych wakacji.

- To był bardzo ważny, a jednocześnie pełen wyzwań związanych z wprowadzaną reformą systemu edukacji rok dla całej społeczności naszej szkoły – mówiła podczas zakończenia roku dyrektor Beata Kozyra. - Chociaż nie było łatwo zarówno dla uczniów jak i nauczycieli, to był udany okres o czym świadczą średnie ocen osiągnięte przez naszych wychowanków, które znacznie przekraczają średnie dla województwa oraz miasta.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group