• Niedziela, 22 lipca 2018
  • Godz. 14:31
  • Imieniny: Bolesławy, Magdaleny, Marii
  • Czytających: 5378
  • Zalogowanych: 1
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

W SP 2 uroczysty początek wakacji

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 22 czerwca 2018, 20:26
Aktualizacja: Sobota, 23 czerwca 2018, 21:04
Autor: WAC
Fot. WAC
Na ponad dwa miesiące pożegnali się dzisiaj (22.06) ze szkolnymi ławkami uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich.

W Szkole Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze z ostatniego dzwonka cieszyło się prawie tysiąc uczniów klas I – VII szkoły podstawowej oraz drugiej i trzeciej gimnazjum.

Podczas uroczystości, która odbyła się na boisku szkolnym świadectwa z wyróżnieniem z rąk swoich wychowawców oraz dyrekcji szkoły odbierali najlepsi uczniowie podstawówki. Wielu z nich osiągnęło średnią dużo powyżej 5,0 sprawiając dużą radość swoim rodzicom, którzy bardzo licznie przybyli na uroczystość. Impreza była szczególnym przeżyciem dla pierwszaków, którzy dziesięć miesięcy temu po raz pierwszy przekroczyli próg szkoły.

Zakończenie roku szkolnego ubarwiły występy artystyczne uzdolnionych uczniów szkoły.

Wcześniej swoje świadectwa w sali gimnastycznej odbierali gimnazjaliści. Zarówno starsi jak i najmłodsi słyszeli życzenia udanych i bezpiecznych wakacji.

- To był bardzo ważny, a jednocześnie pełen wyzwań związanych z wprowadzaną reformą systemu edukacji rok dla całej społeczności naszej szkoły – mówiła podczas zakończenia roku dyrektor Beata Kozyra. - Chociaż nie było łatwo zarówno dla uczniów jak i nauczycieli, to był udany okres o czym świadczą średnie ocen osiągnięte przez naszych wychowanków, które znacznie przekraczają średnie dla województwa oraz miasta.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Głos ulicy
Etykieta prawdę ci powie?  2
TV Dami
Serwis Informacyjny TV Dami Jelenia Góra z dnia 20.07.2018 r.  
Miej świadomość
Czego bałbyś się w średniowieczu?  7
Dialogi Jelonki
Joanna Lichocka o mediach i katastrofie smoleńskiej  73
Aktualności
KCGO – klamka zapadła  1
Aktualności
W Starej Kamienicy zagryzione zostały psy  14
Copyright © 2002-2018 Highlander's Group