Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 3666
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W SP 2 już po raz trzeci "Zimowa Zadymka"

Wtorek, 12 lutego 2019, 8:02
Aktualizacja: Środa, 13 lutego 2019, 8:21
Autor: SP 2
Jelenia Góra: W SP 2 już po raz trzeci "Zimowa Zadymka"
Fot. Użyczone – SP 2
Zimowisko, zorganizowane w Szkole Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze, to już – niestety – przeszłość, ale wspomnienia na długo pozostaną w sercach uczestników. To już trzecia edycja „Zimowej Zadymki w Dwójce”. Przyniosła uczestnikom wiele radości i mnóstwo dobrej zabawy.

Zabawa w kręgielni „Bowling Centrum” i łyżwiarskie popisy na lodowisku MOS stanowiły jedynie część atrakcji. - Odwiedziliśmy Zdrojowy Teatr Animacji, aby śmiać się i bać zarazem, podczas spektaklu „Królewski wróbel”, a później poznaliśmy teatr od kulis – relacjonują dzieci.

W szkole uczestnicy zimowiska brali aktywny udział w zajęciach: tanecznych, wokalnych, plastycznych, technicznych, sportowych i wielu innych. Szalona zabawa trwała podczas dyskoteki zimowiskowo-karnawałowej oraz w pobliskim parku na Wzgórzu Kościuszki.

W czwartek wczesnym rankiem wyruszyliśmy do Wrocławia, żeby przeżyć duże emocje na 49 piętrze wieżowca Sky Tower. Dzięki dobrej widoczności mogliśmy podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę miasta i okolic. Następnie odwiedziliśmy Centrum Nauki i Wiedzy o Wodzie „Hydropolis”. To była bardzo udana wycieczka – twierdzą uczestnicy.

W ostatnim dniu wszyscy uczestnicy „Zadymki…” wzięli udział w uroczystym podsumowaniu, każdy otrzymał pamiątkowy dyplom, a feryjna przygoda zakończyła się zjazdami „Z Łysej Górki na pazurki” oraz pysznymi pieczonymi kiełbaskami. To była naprawdę niezła „Zadymka…”!

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
25%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group