Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 7828
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: W śniegu dziękowali serduszkami za dobre serce

Sobota, 14 lutego 2009, 13:02
Aktualizacja: Niedziela, 15 lutego 2009, 8:05
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: W śniegu dziękowali serduszkami za dobre serce
Fot. TEJO
Zadymka i chłód nie przeszkodziły młodym jeleniogórzanom w przeprowadzeniu „dziękczynnego” happeningu pod hasłem „Serce za serce”.

W sobotę, po godzinie 12, grupa działaczy Rady Młodych przy Stowarzyszeniu Wspólne Miasto, wyszła na deptak śródmiejski, aby podziękować mieszkańcom miasta za udział w tegorocznym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przechodniom wręczano serduszka z odręcznym napisem „dziękujemy”. – Za pomoc szansę na powrót do codzienności, którą daliście chorym dzieciom i za wsparcie tych, którzy najbardziej tego potrzebują – mówią Bolesław Słociński, Michał Kryla oraz Paweł Gluza z rady młodych. Ale nie każdy chciał serduszko. Nie brakowało ludzi, którzy myśleli, że jest to kolejna akcja promocyjna jakiegoś produktu.

– Tegoroczny Finał WOŚP był ze wszech miar rekordowy. Powstała największa liczba sztabów, udało się zebrać największą sumę pieniędzy, a co najważniejsze udowodniliśmy, że nawet w obliczu zbliżającego się kryzysu potrafimy się zjednoczyć i zrobić wspólnie coś dobrego – podkreślają młodzi jeleniogórzanie.

Podziękowania dotarły także do naszej redakcji oraz innych partnerów i sponsorów działań rady młodych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group