Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 5237
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: "W podróży dookoła świata z JSM"

Czwartek, 8 czerwca 2017, 9:01
Aktualizacja: 9:19
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: "W podróży dookoła świata z JSM"
Fot. Organizator
Już w najbliższą sobotę (10.06) Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa przygotowuje kolejny piknik rodzinny dla jeleniogórzan. W ubiegłym roku furorę zrobił balon, którym uczestnicy zabawy mogli wnieść się w trakcie imprezy. Jakie atrakcje przygotowali organizatorzy na tegoroczny event?

- Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy 10 czerwca w godz. 14.00 – 20.00. W tym czasie wszystkie atrakcje dla dzieci będą bezpłatne. Wśród nich między innymi wioska indiańska, występ artystów z Cyrklandu, zabawy z teatrem objazdowym, warsztaty etnograficzne z podróżnikiem, fotobudka i dużo konkursów z nagrodami. Jak co roku dziękujemy Jeleniogórskiemu Centrum Kultury za udostępnienie sceny i nagłośnienia oraz wszystkim sponsorom za wsparcie organizacyjne - powiedział Mirosław Grabowski, prezes JSM.

- Dziewczynki zachęcamy, by na event przyniosły swoje lale typu Barbie. Przedstawicielki Babskiego Magla pokażą Wam, jak w bardzo prosty sposób przygotować dla nich wyjątkowe kreacje. Ponadto jeleniogórska Policja zaplanowała na czas imprezy znakowanie rowerów, a Urząd Miasta Jelenia Góra wraz z mobilnym PSZOKiem zorganizują akcję "Kwiaty za elektroodpady". Aby otrzymać sadzonkę lawendy trzeba dostarczyć do stanowiska Urzędu Miasta na przykład zużyty sprzęt np. AGD, RTV, baterie, żarówki - informują organizatorzy.

Więcej informacji na plakacie oraz na wydarzeniu utworzonym na portalu Facebook: www.facebook.com/events/534252560298580/permalink/539387813118388/

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko trzymać kciuki za piękną pogodę i zaprosić Państwa do przybycia w sobotę na boisko przy ul. Noskowskiego (między budynkami 11,12 a 7,8) - dodają organizatorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group