Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 8174
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W PO zamieszanie

Wtorek, 10 listopada 2009, 18:08
Aktualizacja: 21:35
Autor: Mar
Jelenia Góra: W PO zamieszanie
Fot. Mar
– Nie ma żadnej koalicji Platformy Obywatelskiej i klubu Jelenia Góra XXI – mówi przewodniczący klubu radnych PO i przewodniczący rady miejskiej, Hubert Papaj – nikt z naszego klubu nie prowadził takich rozmów z kolegami z JG XXI.

Jak mówi Hubert Papaj, sam jest mocno zaskoczony decyzją prezydenta Marka Obrębalskiego o wyborze człowieka niedoświadczonego w pracy samorządowej i zwolnieniu osoby doświadczonej i znającej realia samorządu.
- Nie ma mowy o koalicji teraz ani w najbliższej przyszłości. Myślę, że Miłosz Sajnog został zastępcą prezydenta bo znudził się już Dolnym Śląskiem XXI i coraz bliżej mu do współpracy z prezydentem Jeleniej Góry – twierdzi przewodniczący.

- To nie jest żadna koalicja, ale raczej porozumienie programowe dla dobra miasta – wyjaśnia Miłosz Sajnog – porozumienie zawarłem bezpośrednio z prezydentem Markiem Obrębalskim bez pytania o zgodę posłów, przewodniczących i innych szefów. To szokuje niektórych, przyzwyczajonych do uważnego słuchania tego, co ma do powiedzenia „góra”. Jak się potoczy współpraca, zobaczymy w najbliższych tygodniach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group