Czwartek, 13 maja
Imieniny: Roberta, Serwacego
Czytających: 6047
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

PODZAMCZE: W plażówce najlepszy Gogoras Team Sobieszów

Poniedziałek, 1 września 2008, 19:05
Aktualizacja: Wtorek, 2 września 2008, 10:55
Autor: JEN
PODZAMCZE: W plażówce najlepszy Gogoras Team Sobieszów
Fot. rylit
Zespół wymieniony w tytule został ogólnym zwycięzcą czterech letnich turniejów w siatkówce plażowej amatorów pod nazwą: Karkonosze Cup 2008 zorganizowanych przez TKKF Orle. Zawody odbywały się w zajeździe „U Wojciecha” na Podzamczu.

Ostatni, czwarty turniej odbył się 30 sierpnia z udziałem pięciu najlepszych zespołów.

Wyniki:

Hercules Gryfów – Cafe Bar Spółdzielcza 0 : 2 (10:15 ; 11:15)
Gogaras Team Sobieszów – Hercules Gryfów 2 : 0 (15:4 ; 15:13)
Cafe Bar Spółdzielcza – Gogaras Team Sobieszów 2 : 0 (15:13 ; 15 :14)
Browarek Janowice Wielkie - TKKF Orle Cieplice 0 : 2 (12:15 ; 5:15)
Gogaras Team Sobieszów - Browarek Janowice Wielkie 2 : 0 (15:10 ;15:11)
Browarek Janowice Wielkie - Hercules Gryfów 0 : 2 ( 11:15 ; 13:15)
Hercules Gryfów – TKKF Orle Cieplice 0 : 2 ( 12:15 ; 8:15)
Cafe Bar Spółdzielcza - TKKF Orle Cieplice 0 : 2 ( 13:15 ; 10:15)
Cafe Bar Spółdzielcza - Browarek Janowice Wielkie 2 : 0 (15:12 ; 15:5)
TKKF Orle Cieplice – Gogaras Team Sobieszów 0 : 2 ( 11:15 ; 12:15)

Tabela

1. Gogaras Team Sobieszów - 9 (+26)
2. TKKF Orle Cieplice - 9 (+23)
3. Cafe Bar Spółdziełcza - 9 (+18).
4. Hercules Gryfów - 3(-26)
5. Browarek Janowice Wielkie - 0 (-41)

Klasyfikacja końcowa cyklu

1. Gogaras Team Sobieszów - 28 pkt. (Paweł Binkowski, Paweł Gogarowski, Piotr Galus i Grzegorz Halicki)

2. Cafe Bar - Spółdzielcza - 25 pkt. (Leszek Rydz, Łukasz Zieliński, Grzegorz Drewnicki, Sławomir Płucienniczak i Agnieszka Kaczmarek)

3. TKKF Orle Cieplice - 24 pkt. (Paulina Cieślak, Michał Łysik, Marcin Szczęsny, Marian Mójta, Waldemar Han i Jacek Bojarski)

4. Hercules Gryfów Śląski - 15 pkt. (Mariusz Kozak, Krystian Kozak, Rafał Adamczyk, Artur Kozak i Arkadiusz Andruszkiewicz)

5. Browarek Janowice Wielkie - 12 pkt. (Wiktoria Dwojak, Piotr Lesiński, Maciej Ignaciuk, Konrad Kurowski i Dariusz Nowak)

6. Trzy bez K Piechowice - 7 pkt. (Dariusz Jarosz, Michał Góral, Sebastian Kuźmiński, Małgorzata Wrzesińska i Dariusz Piotrowski)

7. UKS Boys Jelenia Góra - 4 pkt. (Tomasz Piasecki, Maciej Cholewiński, Wojciech Zaremba i Mariusz Bańka)

8. Drink Team Piechowice - 3 pkt. (Marlena Puchta, Mateusz Gąsiorowski i Michał Czarny)

9. UKS Women Jelenia Góra - 2 pkt. (Izabela Nowacka, Dominika Jaworowska
i Agnieszka Mandelt)

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group