Sobota, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 6566
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: W pijanym widzie w autobusie i w parku

Sobota, 3 października 2009, 8:46
Aktualizacja: 8:48
Autor: Angela
Kłótliwy i pijany pasażer nie chciał wyjść z autobusu wypraszany przez kierowcę MZK. Wezwano straż miejską. Inny nietrzeźwy legł na placu zabaw i nie dawał oznak życia.

W miniony czwartek dyspozytor Miejskiego Zakładu Komunikacji do pomocy w usunięciu nietrzeźwego awanturnika wezwał patrol straży miejskiej. Pijany pasażer wyzywał pasażerów w autobusie linii 9, a kiedy kierowca poprosił, by mężczyzna wyszedł z autokaru, stał się wobec niego agresywny.

– Po przybyciu patrolu na miejsce okazało się, że pasażer był tak pijany, że nie można było nawiązać z nim kontaktu – mówi Grzegorz Rybarczyk, rzecznik straży miejskiej w Jeleniej Górze. Delikwent został przewieziony na komisariat policji i osadzony w PPdOZ do wytrzeźwienia. Za zakłócanie porządku dostał mandat.

Inny nietrzeźwy przez legł na placu zabaw przy ulicy Elsnera 5 i nie dawał żadnych oznak życia. Około godziny 13.20 zauważyła go mieszkanka jednego z okolicznych bloków, która powiadomiła straż miejską. Mężczyznę udało się dobudzić. Został on pouczony.

Straż miejska niemal codziennie interweniuje w sprawie nietrzeźwych, których na ulicach miasta widać coraz więcej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group