Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 5159
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: W Piechowicach bandyci mocno biją!

Wtorek, 11 marca 2008, 14:09
Aktualizacja: Środa, 12 marca 2008, 8:43
Autor: TEJO
Region Jeleniogórski: W Piechowicach bandyci mocno biją!
Fot. Archiwum
Trzech bandziorów z Piechowic dotkliwie pobiło niewinnego człowieka. Poszkodowany ma wstrząs mózgu. Kryminaliści nie uciekli policji. Stróże prawa aresztowali oprychów. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu jednego z nich. W więzieniu mogą spędzić 12 lat.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę. – Mężczyzna został zaatakowany przez trzech napastników, którzy zażądali od niego pieniędzy i telefonu komórkowego. Nie miał gotówki, ani komórki. – Agresorzy dotkliwie pobili mężczyznę, który trafił na obserwację do szpitala. O wszystkim policję zawiadomiła matka pobitego – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia rozpoczęli poszukiwania sprawców. Po rozpytaniu pokrzywdzonego wytypowali trzech mieszkańców Piechowic jako ewentualnych sprawców napadu. Jeszcze tego samego dnia zatrzymali podejrzanych o to przestępstwo trzech mieszkańców Piechowic w wieku 20, 21 i 26 lat. Mężczyźni przyznali się do pobicia pokrzywdzonego.

Sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Za rozbój grozi im do 12 lat więzienia Wobec 26-letniego mężczyzny Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Bandyta wrócił z niedawno z więzienia i przestępstwa dopuścił się w warunkach recydywy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (30) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group