Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 22 listopada
Imieniny: Marka, Stefana
Czytających: 7149
Zalogowanych: 31
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: W okresie świątecznym na drogach było spokojnie

Wtorek, 29 marca 2016, 10:32
Aktualizacja: 10:40
Autor: 112
Region: W okresie świątecznym na drogach było spokojnie
Fot. Archiwum
Od 25 do 29.03 policjanci prowadzili wzmożone działania na drogach regionu. W tych dniach w Kotlinie Jeleniogórskiej doszło do 15 kolizji, policjanci nałożyli 150 mandatów karnych, głównie za przekroczenie prędkości oraz zatrzymali jednego nietrzeźwego kierującego.

Nad bezpieczeństwem mieszkańców kotliny oraz turystów, którzy w tych dniach odwiedzili ziemię jeleniogórską czuwali zarówno policjanci drogówki, jak również policjanci prewencji.

Funkcjonariusze nałożyli 150 mandatów za różne wykroczenia drogowe, głównie za przekroczenie dozwolonej prędkości. Zatrzymali również jednego nietrzeźwego kierującego.

W okresie świąt policjanci wielokrotnie interweniowali w domach, jak i na ulicach w przypadku zakłócenia ciszy nocnej czy awantur wszczynanych przez osoby nietrzeźwe. W tym okresie policjanci łącznie obsłużyli 213 interwencji i wylegitymowali 850 osób.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy Twoje dziecko chodzi w szkole na lekcje religii?

Oddanych
głosów
422
Tak
36%
Nie
59%
Raz tak, raz nie - to zależy jak bardziej pasuje danego dnia
5%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Potop szwedzki – historia animowana
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Karkonosze
Joanna i Daniel Staniszewscy kończą remonty w schronisku "Nad Łomniczką"
 
Aktualności
21 listopada – Dzień Życzliwości
 
Inwestycje
Kończą budować rondo
 
Aktualności
Karkonosze mają swój własny… Sopot!
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group